4N1K 2 Fox Play Tek Parça Sinema 1,305

4N1K 2 Filmi Konusu
4N1K 2 izle, 2018 yapımı merakla beklenen yerli komedi sinema filmi Fox Play’da full hd kalitesinde tek parça halinde izleyiciler ile buluştu. İlk film ile birçok kişi tarafından beğenilen 4N1K, 2. film ile 2018 yılında vizyona girmiştir. Romantik komedi filminin 2.serisinin yönetmenlik koltuğunda Murat Onbul oturmuştur. İlk filmdeki birçok oyuncunun rol aldığı yeni filmde maceralara kaldığı yerden devam edilmiştir. Birlikteliklerini sürdüren Yaprak ve Ali, grubun diğer üyelerinden gizli olacak bir ilişki yaşamak zorundadır. 4N1K 2 filmi oldukça eğlenceli şekilde devam ediyor.

Gruba yeni katılmış olan Barış, Yaprakla ilişkisi olan Ali ile iyi anlaşamayacaktır. Grubun üyelerinden olan ve aksi davranışlarıyla dikkat çeken Gökhan, sevdiği kız ile yakınlaşabilmek için çeşitli fedakarlıklar yapacaktır. Güzelliği ve hayatı sorgulamaya başlayan Sinan, çeşitli soru işaretleri yaşayacaktır. İlginç bir yanlış anlamaya kurban olan Oğuz ise, annesine unutulmaz bir olay yaşatacaktır.

Merakla Beklenen Sinema Filmi

İlk filmde rol alan kahramanların hayat öykülerinin devam ettiği yeni filmde grubun üyelerinin başına çeşitli sorunlar gelecektir. Hayatlarında çıkan sorunlarla mücadele etmeye çalışan gençler, hayat tecrübesi kazanmaya devam edeceklerdir. Yaprak ise isimsiz birinden gelen hediyelerin arkasındaki sırrı öğrenmeye çalışacaktır.

4N1K 1 filminde yönetmenlik koltuğunda oturan Deniz Coşkun, yeni filmde senarist olarak görev yapmıştır. Murat Onbul ve Deniz Coşkun ortaklığında çekilen film, 1 saat 40 dakika sürmektedir. Filmin oyuncuları arasında Gözde Mutluer, Cihan Şimşek, Atakan Hoşgören ve Burak Yörük gibi isimler bulunuyor.

4N1K 2 Filmi Oyuncuları

Gözde Mutluer
FOX TV ekranlarında yayınlanan 4N1K İlk Aşk isimli diziyle birçok kişinin tanımaya başladığı Gözde Mutluer, 1991 yılında İzmit ’te dünyaya gelmiştir. Oyunculuk hayatına başladığı günden bu yana birçok reklam filminde rol alan ve son olarak 4N1K serisiyle izleyicilerin beğenisini kazanan Mutluer, oyunculuk kariyerine Melekler Korusun isimli diziyle başlamıştır.
Atakan Hoşgören
Genç yaşına rağmen başarılı oyunculuk performansıyla dikkat çeken oyunculardan biri olan Atakan Hoşgören, 1999 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul ’da doğan Hoşgören, eğitim hayatına devam ederken oyunculuk da yapmaktadır.
Burak Yörük
1995 senesinde İstanbul şehrinde dünyaya gelen Burak Yörük, 4N1K isimli dizi ve filmlerde başarılı bir şekilde rol almıştır. Oyuncu, FOX TV ekranlarından yayınlanan 4N1K İlk Aşk isimli dizide Barış karakterini canlandırmaktadır.
Sina Özer
Başarılı bir eğitim hayatı geçirdikten sonra oyunculuğa başlayan Sina Özer, 1995 yılında dünyaya gelmiştir. 2014 senesindeki Gurbette Aşk dizisiyle oyunculuk kariyerine başlayan Özer, 4N1K sinema filmlerinde rol almıştır.

Arkadailar yoğun istek üzerine 4N1K 2 filmini siz değerli üyelerimiz için paylaşıyoruz. Komediyi tam anlamıyla hissedeceğiniz film full ziyaretcileri için eklenmiş bulunmakta, iyi seyirler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy