Adaletsiz – Dragged Across Concrete İzle 404

Adaletsiz 2019 izle, Mel Gibson ’ın 2019 yılında vizyona giren ve epeyce dikkat çeken Dragged Across Concrete ismine sahip filmi keza aksiyon ayrıca de kabahat kategorilerinde izleyeceğimiz, IMDB ’den 7.0 puana sahip bir üretim. Türkiye ’de Adaletsiz adıyla yayınlanan Dragged Across Concrete S. Craig Zahler adlı ABD 1973 doğumlu yönetmenin elinden çıkma. Zahler bugüne kadar 3 film yönetmiş, bu filmler Adaletsiz haricinde, bu filmden üç oyuncunun da bulunduğu 99. Blok ve Kurt Russell ’ın başrol oynadığı Kemik Balta isimli filmler. Yönetmen hakkında dikkat çeken bir ayrıntı ise kendisinin yönettiği bütün filmlerin senaristliğini de yapmış olması.

Filmin başrollerinden biri Mel Gibson iken diğeri de yönetmenle daha önce çalışmış olan Vince Vaughn. Mel Gibson ’ı bilmeyen natürel ama yok, ama oynadığı en manâlı filmler aralarında Braveheart, yani İskoçya tarihinde kayda değer yeri olan William Wallace adlı karakteri canlandırdığı Gözü Kara Yürek, İşaretler, Fidye, Cehennem Silahı serisi, Kadınlar Ne İster? gibi filmler mevcut. Vince Vaughn ise True Detective adlı dizide 2015 senesinde rol aldı. Keza Aşka Dair, Bahse Var mısın?, Into the Wild, Davetsiz Çapkınlar gibi öyle çok filmde rol almasının haricinde bir de tekrar Arızalı Çiftler, Eski Dostlar, Jennifer Aniston ile başrol paylaştığı Ayrılık filmleri gibi filmlerin prodüktörlüğünü üstlendi. Filmde Kelly karakteriyle izleyeceğimiz Jennifer Carpenter ise Dexter adlı popüler dizide Dexter ’ın kız kardeşinin ta kendisi. Yine oyuncular aralarında gördüğümüz Tory Kittles True Detective ’de dedektif Thomas Papania adlı karakteri canlandırmıştı.

Adaletsiz filminin konusuna tarafından, Gibson ’ın canlandırdığı Brett Ridgeman karakteri yaşlanmaya başlamış bir polis memurudur, partneri ise Vaughn ’un canlandırdığı kendisinden 20 yaş genç Anthony Lurasetti ’dir. Bu ikilinin kuvvet, yani güç kullandığı bir video medyanın ana yemeği haline geldiği için her ikisi de süreli olarak görevden uzaklaştırılacaktır. Nakitleri tükenmekte olan ve diğer seçenekleri olmayan bu ikili, haklarını geri kazanabilmek adında yeraltı kabahat dünyasına antre yapmaya çalışacaklar, ama gölgelerde beklediklerinden daha pozitif şeyin onları beklediğini göreceklerdir. Yönetmen Zahler ’in kendine has stiliyle yön verdiği filmde saf şiddet bakmak şiddet olsa da filmin sıkıcı olmayan şekilde ilerleyen bir akışı mevcut.

Adaletsiz – Dragged Across Concrete filmi altyazılı izleyicilerine inanılmaz bir seyir diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy