Artemis Fowl 2020 1,070

Artemis Fowl Konusu

Artemis Fowl izle, Fantastik severlerin beklediği kitapdan uyarlanan film Türkçe Dublaj full film izle yayınlandı. Disney’s Artemis Fowl, vizyon Tarihi 2020. Küçük bir erkek çocuğu için hayat oyunlardan ibarettir. Ancak söz konusu Artemis Fowl ise yaşıtlarından bambaşka biridir. Özel bir soydan gelen Artemis ’in ailesi suçluları yakalamaya adamışlar. En zorlu suçluları dahi yakalamayı başarmışlardır. Zekası ve yetenekleri ile çok güçlü biri olmuştur. Babasının hayal ettiği yerden de çok daha fazlasını başarmıştır. Bilmediği tek bir şey vardır. O şey ise ailesinin gerçekte kim olduğudur.

Babasının yerine getirmesi gereken son bir görev için gitmesi gerekmektedir. Artemis ’ te babası ile gitmek istemiştir. Ama gitmesi mümkün değildir. Henüz kendisi bilmese kendisi çok önemlidir. Herkes babasının ünlü bir koleksiyoner olarak tanımaktadır. Her şey planlandığı gitmez ve babası ortadan kaybolur. Bütün dünya onu aramaktadır. Çünkü yapılan bir soygundan sorumlu tutulmaktadır. Gerçekte ne olmuştur?

Film Kitapdan Uyarlandı

Duyduklarına inanmakta güçlük geçen Artemis ne yapacağını bilmiyordur. Bir gün telefon çalar ve gizemli bir ses onlar için çok önemli bir şeyi ailesinin çaldığını söylemiştir. Eğer onlara geri vermez ise sahip olduğu her şeyi yok etmek ile tehdit etmiştir. Babasını kim kaçırmıştır? O varlıklar aslında kimlerdir?

Yardımcıları Botto evlerinde daha önce görmediği bir bölüme götürmüştür. Aslında babasının mesleği sandığından çok farklıdır. Dünya ’nın güvenli bir yer olması için çok tehlikeli olan sırları korumaktadır. Bu Artemis ’in gerçek kaderidir. Her şeyi öğrenen Artemis babasının perilerin elinde olduğunu öğrenir. Çıkacağı bu yolculukta dev bir cüce olan Mulch Diggums ve başka bir diyardan gelen Holly Short vardır. Bu üçlü hem dünyayı hem de Artemis ’in babasını kurtarmayı başarabilecek midir?

Artemis Fowl Oyuncuları

Ferdia Shaw Kimdir??
2003 yılında dünyaya gelen oyuncu Artemis Flowkarakteri ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Aslen İrlandalıdır. Yeteneği ile geleceğin yıldızlarından biri olacağını kanıtlamıştır.
Colin Farrell Kimdir?
1976 yılında doğan Colin Farrell canlandırdığı Roland Bozz karakteri ile sinema dünyasına ilk adımını atmıştır. Aslen İrlandalıdır. Babası o dönemim önemli futbolcularındadır. Asıl amacı futbolcu olmak iken drama okuluna gitmeye karar vermiştir. Çok sayıda film ve projede yer almıştır. Kariyerinde hızlı bir şekilde yükselmiştir. Hollywood denince akla ilk gelen aktörler arasında yer almaktadır. Filmde Artemis ’ in babasını canlandırmaktadır.
Sizlerde Disney’s Artemis Fowl filmini izleyerek yorumlarda düşüncelerinizi dile getirebilirsiniz. Bence izlenesi bir film olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy