Aşk Tesadüfleri Sever 2 1,199

Aşk Tesadüfleri Sever 2

Aşk Tesadüfleri Sever 2 izle, 2020 yılında gösterime girecek olan yerli romantik filmi full hd kalitede bedava izlemek sitemize göz at filmin konusuna göz at. Gösterime girdiği zaman son derece ses getiren Aşk Tesadüfleri Sever isimli film Ankara ’da geçen sonu duygu yüklü gerçek bir öyküden konusu alınan ve ünlü oyuncuların yer aldığı bir film idi. Görülen bu ilgi ve gişe rekoru üzere bir devam filmi geldi ve 2019 yılında çekilen film 2020 yılının Ocak ayında vizyona girdi. Bu film de ilki gibi gerçek bir öyküden yola çıkarak çekilmiş. Yine Türk sanat dünyanın son derece önemli oyuncuları filmde yer alıyor ve 1. Film ile çok ilginç bir kesişme yaşıyor ve böylece de çok sağlam bir biçimde devam filmi olma özelliğini taşıyor. Filmin toplam süresi de 2 saat. Yönetmek koltuğunda ise yine bir önceki filmin yönetmenleri oturuyor.

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Konusu

Filmin konusu hakkında da bilgi vermek gerekir ise şunlar söylenebilir: Film 1960lı yıllardan bugüne kadar uzanan bir olayı farklı zaman dilimlerinde hem bugünden, hem de o günlerden bugünlere gelen iki farklı örgü ile anlatıyor. Düğüm ise filmin final sahnesinde çözülüyor.

Filmde aynı mahallede büyüyen ve birbirini çok seven iki gencin öyküsü anlatılıyor. Kızımızın Türk, oğlanın ise Rum olması bu aşkı imkansız kılıyor. Günümüzde geçen öyküde ise yaşadığı ilişkiden yorulan genç bir adam bir akşam Ankara ’da bir sahnede çıkan genç ve güzel kadına aşık alıyor. Kadın aynı zamanda bir akademisyen. İnişli çıkışlı ilerleyen ilişkilerinde film bir anda geçmişte yaşanan aşkla hiç umulmadık bir biçimde kesişiyor.

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Oyuncuları

Aşk Tesadüfleri Sever 2 de Türk sinema tiyatro ve dizi dünyasının gelmiş geçmiş en büyük oyuncularından iki tanesi yer alıyor. Daha önce TRT kanalında yayınlanan Yedi Tepe İstanbul gibi kült olmuş bir yapımda da biraraya gelen Uğur Polat ve Zühal Olcay yer alıyor. Kısa ama oldukça etkili bir roldeler. Son olarak Yasak Elma dizisinde fettan bir karakteri canlandıran Nesrin Cavadzade ve yine genç kızların gözdesi olan en son Hizmetçiler dizisinde izlediğimiz Yiğit Kirazcı ana roldeler. Elif Doğan ve Aytaç Şaşmaz ise dizinin diğer önemli oyuncuları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy