Bharat Hint Salman Khan 1,041

Bharat Konusu

Bharat izle, Salman Khan başrolünde oynadığı Hint Filmi Bharat Türkçe altyazılı veya Türkçe dublaj izleyerek full hd film izleyebilirsiniz. Dünya üzerinde pek çok şey üzerine mücadele edilmektedir. Ancak en zor olanı özgürlük ve aile için verilenler olmaktadır. Hintli bir aile hem mutlu hem de özgür olabilmek için planlar yapmaktadır. Kaderlerini ise binecekleri bir tren değiştirecektir. Bharat ve ailesi trene binerek hayal ettikleri her şeyi kavuşacaklarını düşünmektedirler. Planlar ise düşünüldüğü gibi gitmeyecektir.
Tam trene binecekleri an Bharat ’ın ablası aniden ortadan kaybolmuştur. Kızını geride bırakmak istemeyen babaları ise kızını aramaya gidecektir. Ama önce oğlundan bir söz vermesini istemektedir. Her ne olursa olsun ailesini bir arada tutacak ve onları asla yalnız bırakmayacaktır. Tren hareket eder ve kader aileyi iki parçaya böler.

Hint Filmi ” Bharat”

Aradan yıllar geçer. Bharat büyümüştür. Hiçbir zaman 8 yaşında iken babasına verdiği o sözü unutmamıştır. Kalbinden de ne babasını ne de ablasını silmiştir. Sözünü tutabilmek için mücadele etmekten bir an olsun bile pes etmemiştir. Bu süre boyunca başından pek çok olay geçmiştir. Yetişkin olduğunda dahi ailesinin yüzünü güldürebilmek için çok çalışmıştır.

En zor anlarında dahi babasını gördüğü o son anı hatırlamakta ve yeniden ayağa kalkmaktadır. Ablası ve babası ile bir gün yeniden bir araya geleceklerini umut etmektedir. Bir yandan da onlara ne olduğunu araştırmaktadır. Hem çok azimli hem de ailesine tutku olan Bharat ailesine ne olduğunu öğrenebilecek midir? Verdiği sözü tutmayı başarabilecek midir? Kaderin Bharat ’ a bir sürprizi vardır. Bu sürpriz nedir?

Bharat Oyuncuları

Salman Khan Kimdir?
Boolywood ’ a yaptığı filmler ile dikkatleri üzerine çeken Hindistanlı aktör ve yapımcı 1988 yılında sinemaya ilk adımını atmıştır. Her filmde bambaşka bir karaktere bürünmektedir. Oyunculuğu yanında dansları ve seslendirdiği şarkılar ile yeteneğini kanıtlamıştır. Filmde Bharat karakterine hayat vermektedir. Londra ’da bal mumundan yapılan heykeli bulunan oyunculardan biridir.

Katrina Kaif Kimdir?
Aslen Hindistanlı olan İngiliz oyuncu Katrina Kaif kariyerine modellik yaparak başlamıştır. Sonradan Hindistan ’a dönenerek 2003 yılında ilk filminde rol almıştır. Dans ve müzik konusunda oldukça yeteneklidir. Çok sayıda Bollywood filminde yer almıştır. En iyi yardımcı kadın oyuncu başta olmak 12 tane ödülü kazanmıştır.

Sizler için Hint Film sektörüne damgasını vurmuş olan Bolywood sinemasında hatırı sayılır yeri olan Bharat filmini paylaşmış olduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy