Capone 2020 197

Capone filmi, Fonzo olarak da bilinen, 2020 yapımı bir biyografi ve suç filmi olarak karşımıza çıkıyor, 1900 ’lü yıllarda Amerika ’nın en ünlü mafya liderlerinden biri olan Al Capone ’nin hayatının pek bilinmeyen kesitlerini anlatan bir film.

Capone filminde Al Capone ’in hayatına bir bakış sunulmasından ziyade filmin en dikkat çekici yanı ise Capone ’u başarılı oyuncu Tom Hardy ’nin canlandırıyor olması. Hem yönetmen hem senarist koltuğunda Josh Trank ’in oturduğu Capone filmi, Al Capone ’un görkemli zamanlarını değil, vergi kaçırma nedeniyle girdiği hapiste kaldığı 10 yılın ardından Florida ’da yaşamaya başlaması ve 47 yaşındayken defans hastalığının başlamasıyla birlikte yaşadıklarını anlatıyor. Capone, demans hastalığı esnasında baskın geçmişinin anılarıyla başa çıkmaya çalışıyor.

Daha önce de Capone ’un hayatına odaklanan biyografik filmler çekilmiş olsa da yaşantısının ileri dönemlerinin anlatıldığı film mevcut değil. Tom Hardy ’nin yorumuyla izleyebileceğiniz Capone 2020 filminde Tom Hardy ’nin yanı sıra, Mae rolünde Linda Cardellini ve Johnny rolünde ise Matt Dillon ’ı izliyoruz.

Scarface lakaplı Al Capone ’yi Tom Hardy performansıyla izlemek isteyen herkesi, Capone 2020 Türkçe Altyazılı izlemeye davet ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy