Hep Yek 3 Titrettin Beni Tek Parça 953

Hep Yek 3 Filmi Konusu

Hep Yek 3 izle, Altan ile komedi tufanı son seri ile devam ediyor. Titrettin beni sloganı ile yayınlanan komedi filmini Tek parça full hd izleyin. Sürekli başı belaya giren iki kafadar Altan ve Gürkan’ın maceralarını izleyeceğimiz Hep Yek 3. Macera, komedi, aksiyon, dram hepsini içine almış bir komedi filmi. Serinin İlki, 2015 yapımı olan, 2. si ise 2017 tarihli olan film, serinin 3.sü olan Hep Yek 3 ile seyircisiyle buluştu. Sevilen oyuncu kadrosuyla yine adından söz ettiren filmde bakalım neler oluyor?

Babası ünlü bir kabadayı olan işi gücü şehvet ve şan olan belalı Cevat Bakır, bu sefer hapishaneye düşmüştür. Hapse düşme sebebi Altan ve Gürkan tabi ki. Cevat’ı hapishaneden çıkarmaya çalışan arkadaşlar, çareyi Nizam Babada bulurlar. Nizam baba ile yapılan anlaşmayla her şeyi yoluna koyduklarını zannederken yine kendilerini belanın içinde bulurlar.

Hep Yek 3 Titrettin Beni

Büyük bir hata yaparak mafyanın ölüm listesinin en başına isimlerini yazdırmayı başarırlar. Peşlerine düşen mafyadan kaçayım derken, bu kez de kendilerini en büyük tarihi eser kaçakçısı Bilal Özkök’ün yılbaşı partisinde bulurlar. İstanbul sosyetesinin ünlü isimlerinin katıldığı partiyi de karıştırmayı başaran Altan ve Gürkan ikilisi yeni bir maceranın içine çoktan girmiştir.

Yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen özgür bakarın oturduğu filmin senaryosunu ise Bilal kalyoncu kaleme almıştır. Merakla beklenen Serinin bu bölümünde de usta oyuncular yer almaktadır. Komedi türü filmlerin arasında iddialı bir şekilde yerini alan Hep Yek 3, iyi bir izlenme oranı yakalamayı başarmıştır. Serinin 4.halkası hep yek 4 ile devam edecektir.

Hep Yek 3 Oyuncuları

Oyuncu kadrosunda başarılı oyuncular bulunmaktadır. Altan rolünde ünlü oyuncu İnan Ulaş Torun, Gürkan rolünde Gökhan Yıkılkan, Nizam Baba rolünde ünlü tiyatro ve sinema oyuncusu Ali Sürmeli, hayati rolünde Ömer Başaran, Bilal Özkök rolünde ünlü oyuncu Yıldırım Memişoğlu, Celal Gökçe rolünde ünlü ses sanatçısı Mahmut Tuncer, komiser rolünde ünlü oyuncu Serdal Genç ve Onur Sermik yer almaktadır.

Sevilen Hep yek serisinin 3. Halkası olan film, çoğunluğu tiyatro kökenli olan başarılı oyuncu kadrosuyla komedi filmlerinin en beğenilenleri arasında yerini almıştır. Oyuncu kadrosu seçimi filmin başarısını arttırmıştır. Günlük hayatın stresini atmak için izlenmesi tavsiye edilen eğlenceli, heyecanlı ve macera dolu bu film, izlenecek filmler arasında yerini almıştır. Hep Yek 3 titrettin beni sözlü ile oldukça dikkatleri çekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.