John Wick 3 Parabellum 211

John Wick serisinin devamı olarak isimlendirilen 2019 yapımı John Wick 3 Parabellum ile yüksek doz aksiyon ve serüven durmaksızın devam ediyor. Nihai filmde Continental içinde işlediği cinayetten ve kaide ihlalinden kaynaklı buradaki üyeli sona erdirilmişti. Ayrı olarak burada tespit edilen idare heyeti azaları John Wick’i öldürmeleri yerine 14 milyon dolar büyüklüğünde tek açık ihale meydana koydular. Tabi Wick evreninde tek posta büroyu gibi yer aranıyor, hatlar birbirine bağlanıyor derken girişi iptal edildi yazısını tek evvelki John Wick 2 filminin nihayetinde görmüştük. Nerdeyse dünya genelinde tespit edilen tüm suikastçiler ve katillerin telefonlarına ileti gitmişti. Bunu en çok 1 saat erteleyebileceğini ifade eden Continental sorumlusu Winston, canını kurtarması yerine ona vakit tanıdı. Bundan sonra John Wick ’in New York şehrinden çıkabilmesi yerine çevreninde güvenebileceği hiç tek dostu kalmadı. Bu durumdan kurtulup kurtulamayacağını ise filmle beraber öğreneceğiz.

Filmin yönetmen koltuğunda Chad Stahelski oturuyor. Kendi bundan evvelki John Wick filmlerinin de yönetmenliğini yapan, hem de yönetmenlik, yardımcı yönetmenlik yapmadığı ilk film de John Wick serisi. Henüz evvel katkıda bulunup yardımcı yönetmenlik yaptığı başka filmler arasında ise Açlık Oyunları Serisini, Cehennem Melekleri 2, Sherlock Holmes: Gölge Oyunları ve ayrı olarak Pilot Amerika Kahramanların Muhabereyi filmlerini görüyoruz. Filmin başrolünde ise realite yaşamda mütevazılığıyla malum, futbolcu olarak ise Matrix üçlemesinin Neo ’su olarak kalbimize giren Keanu Reeves ’i izliyoruz. Reeves, Sürat Tuzağı, Kırılma Noktası, 47 Ronin, Constantine gibi filmlerle de oyunculuğunu iyice pekiştirdi. John Wick 3 Parabellum filmindeki başka oyuncular ise American Gods ’ın Wednesday ’i Ian McShane, Game of Thrones ’un Bronn isimli karakteri Jerome Flynn, Kedi bayan karakteriyle akıllarda kalan Durumla Berry ve Billions dizisindeki Taylor Mason karakterini canlandıran Asia Kate Dillon.

John Wick 3 Parabellum Türkçe Dublaj izleyicilerine eğlenceli seyirler dileriz. Nete düşen yeni bluray 1080p sürümüyle sayfamızdan John Wick 3 film 1080p altyazılı izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy