Kapımdaki Casus İzle 209

Kapımdaki Casus izle, Kapımdaki Casus filmi 2010 yapımı bir Jackie Chan filmidir. Jackie Chan filmleri izleyip aksiyona doymak isteyen herkesin tercih edebileceği bir aile, komedi ve aksiyon filmi olarak tüm izleyicilere uygundur.

Jackie Chan ’in başrolde oynadığı Kapımdaki Casus filminde ona Amber Valletta isimli oyuncu Gillian rolünde, Madeline Carroll ile Will Shadley isimli oyuncular da Farren ile Ian isimli Gillian ’ın çocukları rolünde eşlik etmektedir. Kapımdaki Casus filminin orijinal ismi The Soy Next Door ’dur.

Jackie Chan filmle Bob Ho isimli eski bir CIA ajanını canlandırmaktadır. Kapımdaki Casus filminin konusuna göre eski CIA ajanı olan Bob şimdiye kadarki en ama en zor görevini alacaktır. Bu görevin tanımıysa kız arkadaşı Gillian ’ın üç çocuğuna bakıcılık yapmaktır. Gençlerden birinin yanlışlıkla Bob ’ın ezelden beri düşmanı olan Rus teröristin çok gizli bir formülünü bilgisayara indirmesi sonucunda Rus terörist de bu aileye bir ziyaret yapmayı kendine görev edinir. Bob ’ın bu durumda hem Gillian ’ı hem de üç çocuğu zarar görmekten koruması gerekecektir.

Kapımdaki Casus izlemek isteyenleri Türkçe Dublaj 1080p seçeceğiyle baş başa bırakıyoruz. Jackie Chan filmlerinden keyif alıyorsanız Jackie Chan Filmleri izle kategorimize mutlaka bir göz atın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy