22 Bullets – Ölümsüz 2010 214

Jean Reno başrolüyle, 2010 yapımı aksiyon filmi olan 22 Bullets ismiyle de bilinen Ölümsüz filmi, inanılması güç ama gerçek bir hikayenin anlatıldığı Franz-Olivier Giesbert ’in bir romanından Richard Berry tarafından uyarlanıp yönetilen bir film.

Ölümsüz filmi Fransız yapımı bir film, orijinal ismiyse L ’immortel. Ölümsüz filminde Jean Reno emekli olmuş bir mafya patronu olan Charly Mattei ’i canlandırıyor. Emekli olalı üç yıl olmuş olan Charly Mattei bu üç yılı ailesine ve çocuklarına zaman ayırarak geçiriyor. Bir gün otoparka arabasına binmeye çalışırken tam 22 kurşun sıkılan ve ölüme terk edilen Charly ’nin bu olayın üstüne bir de oğlu kaçırılır. Şans eseri ölümün kıyısından dönen ve intikam yemini eden Charly kendisini öldürmeye çalışan çocukluk arkadaşını ve tüm adamlarını en beklenmedik anlarda öldürmek için durdurulamaz şekilde planını sürdürecektir.

Filmde Jean Reno haricinde Martin rolünde Jean-Pierre Darroussion ’i, Marie Goldman rolünde Marina Fois ’i ve Anatole Mattei rolünde de Max Baissette de Malglaive isimlerini görüyoruz.

Jean Reno filmlerini veya aksiyon filmlerini seviyorsanız Ölümsüz 2010 filmi izleyicilerine bol aksiyonlu bir film seyri diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy