Abe 2020 214

Abe Full izle, 2019 yapımı ABD-Brezilya ortak yapımı Abe filmi Stranger Things dizisinde Will karakterini oynayan Noah Schnapp ’ın başrolde olduğu bir aile filmi. Dram ve komedi kategorilerinde de yer alan Abe filminde yönetmenliği Fernando Grostein Andrade yaparken, senaryo ise Andrade ’nin de dahil olduğu bir senarist ekibinin elinden çıkma.

Abe film konusu: Abe filminde Avraham, Abraham ve İbrahim olarak da bilinen Abe isimli 12 yaşındaki çocuğun yarı Filistinli yarı İsrailli ailesini birleştirmek için çözümün midelerinden geçtiğini keşfetmesi ve bu keşfin sonucunda da nasıl yemek yapabileceğini öğrenmek için Chico isimli Afro Amerikan şeften yardım istemesini konu alıyor. Abe izleyicileri Brooklynli bu çocuğun aile kavgası olan bir akşam yemeği bile yiyememesi üzerine bu kavgaları sonlandırmak için Abe ’nin şef Chico ’dan yemek yapmayı öğrenme sürecini ve sonrasını izleyecekler.

Abe filmi oyuncuları arasında Noah Schnapp haricinde Afro Amerikan şefi canlandıran Seu Jorge, Rebecca ’yı canlandıran Dagmara Dominczyk ve Amir karakterine hayat veren Arian Moayed gibi isimleri izliyoruz.

Abe filmi 1080p izlemek için sitemizden Türkçe altyazı seçeceğiyle Abe izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy