Addams Ailesi – The Addams Family 2019 453

The Addams Family, nam-ı başka Addams Ailesi filmi 2019 yapımı olarak animasyon, gülünç ve aile kategorilerinde karşımıza çıkıyor.

Amerikalı karikatürist Charles Addams ’ın karikatürlerinde bulunan karakterlerin baz alınarak hikayeleştirilmesiyle sonsuz filmi uygulanan Addams Ailesi filminin 2019 yapımı olan bu versiyonunda yönetmen koltuğunda Greg Tiernan ile Conrad Vernon oturuyor. Bu arada birçok malum animasyon filminde seslendirme yapmış Vernon ile Tiernan ’ın yolları ise Sausage Party filmiyle kesişiyor.

The Addams Family filminin başrollerinde aile babası olan Gomez Addams ’ı Ex Machina ’daki suni zekanın yaratıcısı Nathan karakterine de yaşam veren Oscar Isaac seslendiriyor. Eşi Morticia Addams ’a meşhur futbolcu Charlize Theron sesiyle yaşam verirken, kızları Wednesday Addams karakterinin seslendirmesi ise Kick Ass, If I Stay gibi filmlerin başrolü olarak izlediğimiz Chloe Grace Moretz ’e ait. Addams ailesinin oğulları olan Pugsley Addams ’ı ise Stranger Things ’in Mike ’ı O filminin ufak Richie ’si Finn Wolfhard seslendiriyor.

Snoop Dogg ’un da It karakterini seslendirdiği Addams Ailesi film içeriğine bakacak olursak; olağanüstü acayip olan Addams ’ların görülmemiş tek yere taşınması ardından kızları Wednesday okula gitmeye başlayacaktır. Okuldan farklı tek kızla dost olan Wednesday, kızın kendileri gibi görünmesini sağladıktan ardından kızın annesinin tüm semti ayağa kaldırması neticesi Addams Ailesini semtten gönderme tasarıları yapacaklardır.

Addams Ailesi Türkçe Altyazılı 1080p izleyecek olan herkese zevk dolu seyirler dileriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy