Alvin ve Sincaplar 1 2007 393

Uzun senelerdir jenerasyondan nesle aktarılan tek tanınmış tek film olan Alvin ve Sincaplar filmi öncelikle 2007 seneninde vizyona girdi. Her yaştan insanın beğenisini başarılı bir şekilde topladı. Sonrasında çoğu serisi çekilen film hâlâ hayranlık ile izlenmektedir. Keyifli tek aile filmi olması istikametiyle çoğu bireyi ekranlara kilitledi ve eğlendirdi.

Filmin hususu şöyle: Ağaçlardan birinin kovuğunu kendilerine ev edinen 3 sincap neşeli tek şeklinde yaşamlarını devam ettirmektedir. Tek gün haneleri yılbaşı ağacı yapıp satan tek müessese doğrulusunda yılbaşı ağacı yapılmak emeliyle kesilir. Filmin karakteri Dave adlı erkek tek müzik kariyeri yapma peşindedir. Bu sebepten yazdıkları müzikleri, meşhur bir tanesi olan arkadaşına gösterir ama dostu onu eline tek sepet kek ve kurabiye tutuşturarak reddeder. Orda tespit edilen yılbaşı ağacının kovuğunda ki sincaplar kek ve kurabiye kokusuna dayanamayıp sepete girerler. Bu biçim de tek serüven başlar. Film oldukça gülünç ve eğlendiricidir.

Filmde tespit edilen sincaplar oldukça gülünç tek tip olarak tasarlanmışlardır. Atıldıkları maceralar vasıtası ile izleyicileri kahkahalara boğmaktadır. Her yaşa hitap eden film tam tek ailecek izlenen film türündendir. Hiçbir şeklinde kötülük ve kötüye meyil etme muhtevası bulunmamaktadır. Mükemmel tek zaman geçirmek yerine izlenecek en mükemmel filmlerden biridir. Filmi Türkçe dublaj takip edebilme imkanınız bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy