Arabalar 1 – Cars 1 222

Cars filmi 2006 yılında Arabalar ismiyle ülkemizde vizyona girmiştir. Arabalar filminin yönetmenliğini John Lasseter üstlenmiştir. Filmin yardımcı yönetmenliğini ise Joe Ranft üstlenmiştir.

Arabalar filminde Şimşek McQueen karakterine Aptallar Çetesi, Müzede bir gece filmlerinden tanıdığımız ünlü oyuncu Owen Wilson, Doc Hudson karakterine Azap Yolu filminden tanıdığımız Paul Newman, Sally Carrera karakterine Yeşil yol filminden tanıdığımız Bonnie Hunt, Mater karakterine Larry the Cable Guy, Ramone karakterine Cheech Marin, Luigi karakterine, Tony Shalhoub, Guido karakterine Guido Quaroni, Sheriff karakterine Michael Wallis sesleriyle hayat vermiştir.

Şimşek McQueen kendini beğenmiş, ukala ve bencil bir yarış arabasıdır. Piston Kupasını kazanan ilk acemi olmaya çalışan Şimşek McQueen, ilk yarışta The King ve Chick Hicks ’le berabere kalarak Kaliforniya ’da birincilik için tekrar yarışmak zorundadır. Kaliforniya ’ya giderken yanlışlıkla kendini Radyatör kasabasında bulur. Aşırı hız nedeniyle tutuklanan McQueen mahkemede yargılanarak yol yapımı cezasına çarptırılır. Şimşek McQueen bu kasabada arkadaşlık ve sevgi kavramlarını öğrenir ve kendisine bir ekip edinerek Kaliforniya ’daki yarışa katılır.

Animasyon ve aile türü severlerin beğeneceğini düşündüğümüz bu eğlence dolu filmi izlemenizi tavsiye ederiz. Arabalar 1 Türkçe dublaj izleyicilerine güzel bir animasyon ve aile film seyri dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy