Blue Story 2019 170

Bir sokak savaşında rakip hale gelen iki gencin birbirlerine rakip hale gelmesini konu alan Blue Story filmi, Andrew Onwubolu ismine sahip Youtuber Rapman ’in bir video serisinin beyazperdeye uyarlanmış hali olarak karşımıza çıkıyor.

Rapman ’in hem yönetmen hem de senarist koltuğunda oturduğu Blue Story filminde başrollerde Stephen Odubola ile Micheal Ward ’u görüyoruz. Odubola filmde Timmy karakterini canlandırırken, Micheal Ward da Marco karakterine hayat veriyor. Ayrıca Killy rolünde Khali Best oynarken, Leah rolünde de Karla-Simone Spence rol alıyor.

Timmy ve Marco ’nun trajik arkadaşlık hikayesinin anlatıldığı Blue Story filminde Timmy Deptford doğumlu, utangaç, zeki, saf ve biraz da korkak bir çocuktur. Timmy Peckham ’da bulunan bir okula gitmektedir. Burada da sokakları iyi bilen karizmatik bir çocuk olan mahalleden Marco ile tanışır ve ikilinin arkadaşlığı başlamış olur. Marco ve Timmy kardeş gibi olur ve pek çok anı paylaşırlar. Her zaman birbirlerinin arkasını kollayacaklarını söylerler, ancak Marco bir akşam sokak arasında Timmy ’nin ilkokul arkadaşları tarafından dövülünce iki çocuk da karşı mahallelerin çete savaşında kendilerini zıt taraflarda bulurlar ve tam anlamıyla düşman kesilirler.

Blue Story 2019 izleyicilerine keyifli seyirler diler, yine bekleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy