Çakallarla Dans 5 Tek Parça Sansürsüz 190

Çakallarla Dans 5 Filmi

Çakallarla Dans 5 izle, 2018 yılında çekilen yerli komedi filmi oldukça ilgi gördü. Çakallarla Dans 5 full izle tek parça korsan olarak sansürüz eklendi. Türk sineması son yıllarda ciddi ilerlemeler kaydediyor ve birbiri ardına farklı türlerden filmler gösterime giriyor. İşte onlardan bir tanesi de bir devam filmi olan Çakallarla Dans 5 isimli film. Adından da anlaşılacağı üzere serinin 5. Filmi ve komedi türünde hazırlanan bir yapım. Film izleyenlerin de çok iyi bildiği üzere aynı kadro ile çekilmiş durumda.

Çakallarla Dans 5 Konusu

Şimdi biraz da filmin konusu hakkında bilgi vermek gerekir ise şunlar söylenebilir: Çakallarla Dans ilk olarak 2010 yılında çekilmişti. Bu film ise 2018 yapımı olan bir film olmasına rağmen daha önce diğer filmleri izlemeyenler bile bu filmi rahatlıkla anlayabilir: Konusuna bakıldığında ise şartlı tahliye edilen bu meşhur çakal ekip kendilerine konan tüm yasak ve şartları yok sayarak yaşadıkları maceralar üzerine odaklanan bir çalışma. Yer yer macera öğeleri de hız kesmiyor. Kendilerine tahliye edilir iken konulan en büyük yasak tahliye edildikten sonra birbirlerine 100 metre uzak kalmaları. Ama elbette bu mümkün olmuyor zira onlar öyle bir ekip.

Tam tahliye edildikleri dönemde kayınbiraderleri olan Gökhan ’ın yaşamı birden bire kendisine gelen bir haber ile değişiyor. Çünkü kendisinin yaşadığı tek gecelik ilişkiden bir kızı olduğunu öğreniyor. Dahası Leyla isimli güzeller güzeli kızının son derece züppe ve zengin bir genç olan Gökhan ile birlikte olduğunu öğrenerek ikinci bir şok yaşıyor. Gencin adı Sinan ’dır ve Gökhan bu çakal tayfasından da yardım alarak Sinan ile kızı Leyla ’yı ayırmaya karar verir. Böylece film de macera başlar. Çakallarla Dans 5 izle ve komediye doy.

Çakallarla Dans 5 Oyuncuları

Gelelim filmin oyuncularına. Arka Sokaklar dizisinden tanıdığımız ve serinin başından beri filmde yer alan Şevket Çoruh, Kanal D ’de yayınlanan yarışma proğramlarından aşina olduğumuz ve bu tarz filmlerin aranan oyuncularından olan İlker Ayrık, Timur Acar, Didem Balçın ve Murat Akkoyunlu filmin başrol oyuncuları. Bu filmde yer alan oyuncular ise Hakan Bilgin, Şebnem Dönmez, Ceyhun Yılmaz ve Hande Katiopoğlu isimli farklı dizi ve yapımlardan tanıdığımız oyuncular. Dizinin yönetmen koltuğunda oturan isim ise diğer filmlerin de yönetmenliğini yapan ise Murat Şeker’dir. Çakallarla Dans  5 Film oyuncu ve yönetmen bilgileri İMDB üzerinden kaynak niteliğinde alınmıştır.

Kaynak: https://www.imdb.com/title/tt8722252/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy