Cats 2019 397

Meşhur şair T. S. Eliot ’un Old Possum ’s Book of Practical Cats adlı şiir kitabından uyarlanan, aile, fantastik, gülünç, dram gibi çeşitleri içerisinde barındıran Cats filmi 2019 yapımı İngiltere ve Amerika ortak yapımı tek film.

Tom Hooper ’ın yönetmenliğinde karşımıza çıkan Cats filminin senaryosunda da Tom Hooper rol alıyor. Hooper ’ın haricinde senaryoya katkı gerçekleştiren adlar ise Lee Hall ve Andrew Lloyd Webber. Meşhur şovmen James Corden, dünyaca meşhur şarkıcılar Jason Derulo ve Taylor Swift, Judi Dench, Steven McRae, Rebel Wilson ve hem de Idris Elba gibi birçok meşhur ismi görebileceğiniz Cats 2019 filmi ne yazık ki IMBD ’de beklediği tesiri bulamamış ve tekilce 2.8 puana sahip.

İki saat süren Cats filminin hususu ise Jellicles adlı tek kedi kabilesinin senede tek tertip ettiği serenomiyi, bu senelik merasim sırasında Heaviside Katmanı ’na yükselecek olan kedinin tespit edilmesini ve bu kedinin yeni tek Jellicle hayatına ismim atmasını anlatıyor.

Müzikal şekilde filmleri seviyorsanız boş tek zamanınızda baht vermek dilerseniz Cats 2019 altyazılı izleyicilerine güzel tek seyir dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy