İyi Çocuklar Ağlamaz 2012 399

İyi çocuklar ağlamaz, orijinal isimiyle Achtste- groepers huilen niet 2012 Hollanda yapımı tek filmdir. İyi çocuklar ağlamaz filminin yönetmen koltuğunda Dennis Bots oturmaktadır. Filmin senaristliğini ise Karin van Holst Pellekaan üstlenmiştir.

İyi Çocuklar Ağlamaz filminin başrollerini Briefgeheim filminden tanıdığımız Hanna Obbeek, Dik Trom filminden tanıdığımız Nils Verkooijen, De co-assistent filminden tanıdığımız Fiona Livingston, Sweet Love filminden tanıdığımız Amin Belyandouz, Kursk filminden tanıdığımız Eva van der Gucht ve Het echte leven ve Lijn 32 filmlerinden tanıdığımız Loek Peters paylaşmaktadır. Filmde Akkie karakterine Hanna Obbeek, Joep karakterine Nils Verkooijen, Elise karakterine Fiona Livingston, Laurens karakterine Bram Flick, Brammetje karakterine Amin Belyandouz, Juf Ina karakterine Eva van der Gucht, Dokter Snor karakterine Loek Peters, Moeder Akkie karakterine Johanna ter Steege ve Vader Akkie karakterine Reinout Bussemaker yaşam vermiştir.

Akkie nihai sınıf öğrencisi ve futbola defa düşkün tek kızdır. Kızların futbol oynayamayacağını düşünen sınıf dostu Joep ile daimi dövüş etmektedir. Aralarındaki tek dövüş neticesi Akkie ’nin burnu kanar ve hastaneye gitmek mecburiyetinde kaldır. Uygulanan tahliller neticesi Akkie lösemi olduğunu öğrenir. Akkie tek yandan futbol tutkusu tek yandan yaşamda kalma maçı vermektedir.

Dram ve aile türü film severlerin beğeneceğini düşündüğümüz İyi Çocuklar Ağlamaz filmini kesinlikle izleyiniz. Harbiden oldukça başarılı tek dram filmi olduğunu ve göz yaşlarınızı zor tutacağınızı belirtmek isteriz. İyi Çocuklar Ağlamaz 2012 Türkçe Dublaj Full izleyicisine güzel ve kalifiye tek dram seyri dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy