Celal İle Ceren 511

Celal İle Ceren Full Film Konusu

Celal ile Ceren izle, Şahan Gökbakır’dan unutulmaz yerli film celal ile ceren 1 full izle nasıl izleyebilirim diyenler için Netflix filmi yayınladı. Komedi tarzı filmlerden vazgeçemeyenlerin keyifle izleyeceği bir film olan Celal İle Ceren filmi yıllardır birlikte olan bir çiftin yaşadığı komik olaylardan oluşmaktadır. Başkarakter olan Celal 30 yaşlarında kendi halinde bir elektrikçidir. Kendisi gibi 30 ’lu yaşlarda olan sevgilisi Ceren ise bir mobilya mağazasında çalışmaktadır. Yaşının verdiği bunalımlar ile uğraşan Ceren artık evlenmelerinin zamanı geldiğini düşünmektedir. Çevrelerindeki herkes ikilinin artık evleneceğinden emindir. Ancak Celal ’in bir arkadaşının bekârlığa veda partisine gitmesi ile olayların seyri değişir.

6 yıldır birlikte olan çiftin arası birden bire açılır. Kız arkadaşının gitmesine izin vermediği partiye bin bir yalan ve bahane uydurarak giden Celal komedinin fitilini ateşlemiş olacaktır. Filmi izlerken çiftin yaşadığı komik olaylar ve usta oyunculukları sayesinde gülmekten kendinizi alamayacaksınız. Partiye gittiği ortaya çıkınca Ceren tarafından terk edilen Celal önce umursamaz tavırlar takınır fakat her şey Ceren ile ayrılmasıyla tepetaklak olmaya başlamıştır. İlk amacı Ceren ’in biraz burnunun sürtüldüğünü görmek olan Celal başına gelenler ve sevgilisine olan aşkı ile başa çıkmakta zorlanır.

Celal ile Ceren Oyuncuları

Komedinin hiç düşmeyen temposu ile sizleri ekranlara kilitleyecek olan bu yapım ile keyifli vakit geçireceğiniz aşikâr. Bekârlık günlerinin başında eğlendiğini zanneden Celal başına gelenler ile Ceren ’i ne kadar çok sevdiğinin bir kez daha farkına varır ve onun kalbini tekrardan kazanmak için elinden geleni yapmaya başlar.

Celal (Şahan Gökbakar)
22 Ekim 1980 İzmir doğumlu ünlü komedyen evli ve iki çocuk babasıdır. Eğitim hayatına Ankara ’da başlayan oyuncu ilk, orta ve lise eğitimini ODTÜ Koleji ’nde almıştır. 1997-1998 eğitim öğretim yılında ODTÜ Koleji Sosyal Bilimler Bölümü mezunu olan usta oyuncu 1998 yılında Bilkent Üniversitesi ’nin Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi ’ni kazanmıştır.

Ceren (Ezgi Mola)
29 Mart 1983 yılında İstanbul ’da dünyaya gelen ünlü oyuncu ilk, orta ve lise eğitimlerine İstanbul ’da tamamlamıştır. Sonrasında Müjdat Gezen Sanat Merkezi ’nin kapılarını aşındırmaya başlayan başarılı oyuncu dört yıl bu merkezdeki derslerine devam ederek başarıyla tamamlamış olan Ezgi Mola çok sayıda başarılı film ve dizide rol almıştır.

Celal ile ceren Nerede çekildi? sorusunun cevabını internette aradım bulamadım. Nerde izleyebilirim diyenler için ise tabiki sitemizi tavsiye ediyoruz dileyenler Netflix üzerinden izleyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy