Chucky Geri Dönüyor 2017 192

Chucky 7 (Cult of Chucky), evvel ki serilerde bulunduğu gibi senaristliğini Don Mancini’nin yaptığı tek korku stres filmi. 2017 seneninde vizyona giren ve vizyona girdikten ardından 2 milyon gibi yüksek tek hasılata ulaşan Chucky 7, popülerliğini bu seride de devam ettiriyor ve izleyicilerle buluşuyor.

Filmin 7. serisinde henüz evvel ki serilerde katil bebek Chucky’nin tesiriyle travmatoloji yaşamış ve bu travmaların tesiriyle kendilerini hastanede bulan hastaların ömürleri mevzu alınıyor. Aynısı neden ile travmatoloji yaşamış bu hastalar tek hekimin alakasını çekiyor ve hekim bu yaşanan olayların gerçekten realite olmadığını, tek sanrı olduğunu düşünerek hastaları rehabilitasyon etmeye çalışıyor. Hekim kendisi buluş rehabilitasyon yönteminin işe yarayacağını düşünüp hastaların Chucky bebek ile yine yüzleşmeleri yerine kolları sıvıyor ve bebek ile hastaları hastanede tek araya getirmeye çalışıyor. Fakat hekim her şeyin sanrı olduğunu düşünse de işler hekimin arzuladığı gibi gitmiyor ve geçmişte yaşanan korkunç hadiseler yine patlak sunarak serüven kaldığı yerden devam ediyor.

Chucky bebeğin seslendirmesini her vakit ki gibi Brad Dourif üstleniyor, yönetmenlik ve senaristlik koltuğunda ise başka serileri yönetip yazan Don Mancini oturuyor.Chucky 7 (Cult of Chucky) filminin kadrosunda Summer H.Howell, Alex Vincent, Jennifer Tilly, Fiona Dourif, Zak Santiago, Grace Lynn Kung, Michael Therriault, Elisabeth Rosen ve Allison Dawn Doiron gibi adlar yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy