Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi 2011 214

Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi izle, Yönetmen koltuğuna Mark Neveldine ve Brian Taylor ‘ın oturduğu Ghost Rider 2 İntikam Ateşi, çizgi romandan uyarlanan bu film 2012 yılında seyircisiyle buluşarak ilk filmin devamı niteliğindedir. Filmin çekimleri Türkiye ’yi de kapsayacak şekilde Avrupa ’da bazı Balkan ülkelerinde yapılan film, büyük yankı uyandırmıştır. Filmin orijinal ismi Ghost Rider Spirit of Vengeance’tır.

Hayalet sürücü olmak hiç kolay bir durum değildir. Şeytanın lanetini taşımak Johnny ’i zor günler yaşatmaktadır. Hayalet sürücü olmakla mücadele verirken Moreau adında biri karşısında çıkar ve onun söylediklerini yaparsa Johnny ’i daha karmaşık ve zorlu bir süreç beklemektedir. Bu heyecan dolu filmi sitemiz üzerinden Hayalet Sürücü 2 Türkçe dublaj izle ve Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi Türkçe altyazılı HD izle seçenekleriyle keyifle izleyebilirsiniz.

57 milyon dolarlık film bütçesi ve 132 milyon dolarlık gişe hasılatı ile seyircinin dikkatini çeken film oyuncu kadrosuyla da geniş yankı uyandırmıştır. İlk filmde ruhunu şeytana satması için anlaşma yapan sonrada işin içinden çıkılmaz bir hal alan olay sarmalından sonra Johnny ’i daha büyük bir zorluk beklemektedir.

Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi Türkçe Full HD izle

Aksiyon, fantastik ve gerilim türlerindeki filmde izleyiciyi, Nicolas Cage Johnny Blaze ve tabii ki Ghost Rider, yani hayalet sürücü rolünde, Ciarán Hinds ismi Roarke rolünde, Violante Placido adındaki oyuncu Nadya rolünde, Johnny Whitworth ismi Carrigan rolünde, Christophe Lambert Methodius karakteriyle, ünlü oyuncu Idris Elba Moreau ismindeki karakterle, Spencer Wilding ismi Grannik rolünde karşılamaktadır.

Sitemizi kullanarak bu harika filmi Ghost Rider 2 1080p full HD izle farkıyla kendinize sinema keyfi yaşatabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy