Hell is Where the Home is 2018 192

Hell is Where the Home is adlı korku-gerilim filmi 2018 yapımı tek filmdir ve tahminen tek buçuk saat uzunluğundadır. Temas ömürleri pek de görkemli olmayan iki değişik çiftin, başka bir deyişle dört bireyin tek hafta sonu yerine olağanüstü lüks tek ev kiralayıp orada kalara zaman geçirmeleriyle film başlar.

Orson Oblowitz doğrulusunda yönetilen Hell is Where the Home is filminde bu çiftler çölün merkezinde kiraladıkları lüks hanesi keşfederken ve eğlenceli zaman geçirmek isteyen tek şeyler yapmaya çalışırken, beklenmedik tek anda odanın kapısı çalar. Kapıdaki gözlüklü bayan ise arabasının yolda kaldığını ve telefonu kullanmak istediğini söyler. Ne var ki yaptığınız olay hanedeki çiftler yerine tek yıkımlar zincirinin başlangıcı olacaktır. Bir müddet ardından haneye gelen şahıslar doğrulusunda avlanmaya, eziyet görmeye başlarlar. Bu dörtlü hatalı vakitte hatalı yerde olduklarını anlarlar fakat bundan sonra onlar yerine defa geçtir.

Corey Deshon ’un senaryosunu yazdığı Hell is Where the Home is filmi ABD yapımı tek film ve başrollerinde ise Angela Trimbur, Jonathan Howard, Jane Parrish ve Zach Avery adlarını izliyoruz.

5.1 IMDB puanına sahip Hell is Where the Home is izleyicilerine stres ve korku dolu sahneler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy