İntikam Yarışı 1995 235

Araçlar konusunda özel bilgiye ve eğitime sahip Chan Foh’nun hikayesinin anlatıldığı İntikam Yarışı filmi 1995’te Jackie Chan’nin rol aldığı aksiyon ve komedi filmi olarak vizyon yapmıştır. Arabaların bulunduğu fabrikalarda iyi yetiştirilmiş biri olan genç adam babası ve kardeşiyle birlikte Hong Kong şehrinde çalışmaktadır. Şehirde modifiye edilmiş araçlar çok olduğu için polislere bu konuda destek yardımında da bulunmaktadırlar.

İntikam Yarışı izle, çılgın bir sürücü gece şehri birbirine kattığında Foh bu konuda destansı bir araba kullanımı yaparak onu polislere teslim etmeyi başarır. Ancak hapisten çıkan bu psikopat Japonya’ya kaçarak burada yapılan yarışlara dahil olmaktadır. Gitmeden evvel Foh’un tamirhanesini dağıtıp bir de kız kardeşini kaçırmıştır. Elinde kalan son seçenek Cougar’ın peşinden gidip onunla yarışarak kardeşini elinden kurtarmaktır. Daha iyi bir yarışçı olabilmek için elinden geleni yapacaktır. İntikam Yarışı 1995 Türkçe Dublaj Full izleyenler bol eğlenceli Jackie Chan film seyri diliyoruz.

İntikam yarışı oyuncuları

Jackie Chan, Anita Yuen, Michael Wong ve Thorsten Nickel gibi isimlerin yer aldığı İntikam Yarışı filminin yönetmeni Gordon Chan oldu. Senaryosunu Hing-Ka Chan ve Paul Clay kaleme almıştır. Yeni film arayışında olan izleyicilerine diğer aksiyon yapımı olan Tanrının Zırhı izlemelerini de tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy