Kirpi Sonic 2020 422

Kirpi Sonic filmi 2020 yapımı bir aksiyon, macera ve komedi filmi olarak karşımıza çıkıyor. Kirpi Sonic 2020 Full HD izleyicilerini muhteşem bir oyuncu ekibi bekliyor.

Aslen Sonic the Hedgehog orijinal ismine sahip olan bu Sonic filmi, SEGA şirketinin dünya çapında popüler olmuş olan ve çokça oynanan Sonic isimli video oyunu serisinden uyarlama bir film. Kirpi Sonic, dünyayı yuvası ve evi olarak benimsemiş olan bir kirpinin, hatta dünyanın en hızlı kirpisinin hikayesini konu alıyor. Live-action tarzda çekilen Kirpi Sonic filminde Sonic ve en yakın arkadaşı diyebileceğimiz Tom birlikte korkunç kötü bir karakter olan Dr. Robotnik ’e karşı mücadele veriyor. Tom aslında küçük bir kasabada polis memurluğu yapan ve tesadüfen Sonic ’i bulan birisiyken birden kendini Sonic ile birlikte kötülüğe karşı savaşırken buluyor. Dr. Robotik tüm dünyada hakimiyet sağlamak için planlar yaparken Sonic de tüm gücünü kullanarak ona karşı koymaya çalışıyor.

Kirpi Sonic filminde herkesin bayıldığı Sonic karakterini Ben Schwartz isimli tecrübeli oyuncu seslendirirken, filmin asıl dikkat çeken noktası olan Jim Carrey ’yi Dr. Robotik karakteriyle kötü karakter rolünde izliyoruz. Öte yandan Kirpi Sonic ’in en yakın dostu olan Tom ’u canlandıran kişi ise yüzüne aşina olduğumuz James Marsden. Aileyle ve çocuklarla rahatlıkla izlenebilecek Kirpi Sonic filmi izlemeye değer pek çok harika animasyon dolu sahneyi de izleyiciye sunuyor.

Jeff Fowler ’ın yönetmen koltuğunda oturduğu bu geçmişten gelen Sonic karakterini bir de günümüz bakış açısıyla görmek için sizi Kirpi Sonic 2020 Filmi izlemeye davet ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy