Kung Fury 2 izle 2020 1,335

Kung Fury 2 The Movie Filmi Konusu

Kung Fury 2 izle, merakla beklenen aksiyon ve komedi türündeki 2020 The Movie filminde 1985 yılındaki olaylar olacak. Filmi full izleyebilirsiniz. 2020 yılının en çok merak edilen filmlerinden biri de Kung Fury 2 The Movie, isimli aksiyon ve komedi filmidir. Henüz yapımı tamamlayan filmde bilim kurgu ve suç gibi türler de işlenmiştir. Birçok sinemaseverin merakla beklediği filmin konusu hakkında araştırmalar yapılıyor. 1985 yılında yaşanan olayların anlatıldığı filmde birçok aksiyon sahnesi bulunuyor. Filmin oyuncu kadrosunda önemli isimler bulunuyor.

1985 senesinde Miami’nin anlatıldığı filmde Kung Fury isimli bir polisin öyküsü anlatılıyor. Kung Fury, tarihin en iyi ve güçlü polislerinden biridir. Gözetimi altında tuttuğu Miami’de herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Huzurlu ve sakin geçen günlerde Kung Fuhrer isimli kötü bir savaşçı, Kung Fury’i ve ekibini dağıtmak için savaş açmıştır. Ekipteki bir üyenin ölümünden sonra gizemli düşmanlar dünyaya gelecektir.

Film Özeti

Kötü bir savaşçı olan Kung Fuhrer, güçlü bir silahı ele geçirmek için kötülükler yapacaktır. Hem ekibindeki arkadaşları kurtarmak hem de Miami’nin güvenliğini korumak isteyen Kung Fury, kötülüğü yenmek için zaman yolculuğuna çıkmak zorundadır. Aksiyon dolu sahneleriyle öne çıkan filmin yönetmenlik koltuğunda David Sandberg oturmaktadır.

Merakla beklenen filmin vizyona giriş tarihi de açıklanmıştır. Almanya, İsveç ve ABD ortak yapımı olan film, 25 Aralık 2020 tarihinde vizyona girecektir. Kung Fury 2 The Movie isimli filmde ABD ve Alman sinemasının tanınmış isimleri yer alıyor. Arnold Schwarzenegger, Michael Fassbender, David Hasselhoff ve David Sandberg, filmde rol alan oyuncular arasındadır.

Kung Fury 2 The Movie Filmi Oyuncuları

Arnold Schwarzenegger

1947 yılında dünyaya gelen Arnold Schwarzenegger, ABD sinemasının en tecrübeli oyuncularından biridir. İlerlemiş yaşına rağmen filmlerde rol almaya devam eden oyuncunun siyasi kariyeri de bulunmaktadır.

Michael Fassbender

Alman sinemasının en önemli isimlerinden biri olan Michael Fassbender, 1977 yılında dünyaya gelmiştir. Soysuzlar Çetesi ve Band of Brothers gibi önemli yapımlarda rol almıştır. Oscar ödülüne adaylığı da bulunmaktadır.

David Hasselhoff

Filmdeki Alman oyunculardan biri olan David Hasselhoff, 1952 yılında dünyaya gelmiştir. Çeşitli filmlerde ve dizilerde rol alan oyuncu, Kara Şimşek isimli diziyle tanınmıştır.

David Sandberg

Film yapımcılığı da yapan David Sandberg, 1981 yılında dünyaya gelmiştir. Annabelle: CreationandShazam isimli filmin de yapımcılığını üstlenmiştir.

Merakla beklenen 2020 filmi Kung Fury 2 aksiyon komedi filmi yakında sitemizde olacaktır. Bizi Takip ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy