Legionnaire – Çöl Kaplanı 1998 252

Van Damme Çöl Kaplanı

Çöl Kaplanı Türkçe Dublaj Full 1080p Donmadan izle, Van Damme Filmleri olarak sıkça aranan ve izlenen aksiyon ve savaş filmi 1998 yapımı Çöl Kaplanı – Legionnaire filmini yüksek kalitede türkçe dublaj seçeceğiyle full hd izleyin.

Legionnaire orijinal ismine sahip 1998 yapımı Jean Claude Van Damme filmi Çöl Kaplanında Jean-Claude Van Damme 1925 senesinin Fransa, Marseille kentinde Alain Lefevre adında bir boksörü canlandırmaktadır. Bir çete lideri tarafından Alain ’in para karşılığı yenilmiş gibi yapması istenir. Alain bunu kendine yediremez ve dövüşü kazanan taraf olur, bu aşamada planı çete liderinin sevgilisi olan Katrina ile Amerika ’ya kaçmaktır. Bu plan başarısız olunca Alain yabancı bir birliğe katılır. Bu birlikte kötü muamele yapan teğmen Steinkampf ile dalaşır ve kendi gibi birlikte olan Luther, Mackintosh ve Rosetti ile de bağ kurar. Kaçtığı çete Alain ’in nerede olduğunu keşfedince onun işini bitirmesi için birliğe iki adam gönderir. Lefevre, kuşatma altında ve savaş halindeyken bir de bu iki adamla uğraşmak zorundadır.

Çöl Kaplanı oyuncular, başrolde Jean Claude Van Damme, Luther rolünde Adewale Akinnuoye-Agbaje, Mackintosh rolünde Nicholas Farrell, Lucien rolünde Jim Carter ’dır. Çöl Kaplanı filmi en iyi Jean Claude Van Damme Filmleri arasında yer alır.

Van Damme filmleri izle

ABD yapımı 1998 Van Damme filmi Çöl Kaplanı Türkçe dublaj hd izlemek için bekleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy