Masal Şatosu: Sihirli Davet 202

Masal Şatosu: Sihirli Davet Filmi

Masal şatosu sihirli davet izle, Tv de yayınlanan (Kanal D) sonunda internetten full hd izleme şansınız olacak masal şatosu filmini tek parça izleyin. Fragmanları dönmeye başladığı günden itibaren merakla ve heyecanlar beklenen film vizyona girdiği ilk günden bu yana çocukların müptelası oluştur. Çocukların yeni gözdesi olan Masal Şatosu Sihirli Davet izleyenleri heyecanlı maceraya sürüklüyor. Macera dolu bu film sadece çocukların değil aynı zamanda çocukları ile beraber izleyen ebeveynlere de hitap etmeyi başarmıştır.
Merakla beklenen film Neşe, abisi ve arkadaşlarının hiç beklemedikleri bir anda kendilerini bambaşka renkli bir dünyanın içinde bulmaları ile heyecanlı bir şekilde ilerlemektedir. Çocukların kahkahalarının yükseldiği, oyunlar oynadıkları bir yaz günü tatil zamanında macera başlamaktadır.

Neşe 11 yaşında ve cıvıl cıvıl bir çocuktur. Yaz tatilinde abisi ve arkadaşları ile oynadığı bir zaman hiç bilinmeyen bir maceranın içine sürüklenir. Bir gece Neşe bahçeye baktığı zaman yalnızca masallarda olan bir cüce görür. Cüce bahçede hareketli bir şekilde bir şeyler saklamaktadır ve Neşe bunu fark eder. Gece çıkamaz ancak sabah kalktığı zaman ilk iş olarak bahçeye gider ve gece gördüğü cücenin ne yaptığını araştırmaya başlar.

Neşe bahçeyi incelediğinde gece gördüğü cücenin bir anahtar bıraktığını görür. Bu anahtar masal diyarının anahtarıdır. Anahtarı bulan Neşe için ve aynı zamanda abisi ve arkadaşları için bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bu anahtarla beraber bu arkadaş grubu hiç hayal edemedikleri bir maceranın içine girerler. Unutulmayacak 2 günün başlangıcıdır bu anahtar.

Masal Şatosu Sihirli Davet Oyuncuları

Filmin esas karakteri olan Neşe ’ ye Ecrin Su Çoban can vermektedir. Neşe cıvıl cıvıl, heyecanlı ve umutlu bir kızdır. Bulduğu anahtar ile arkadaşlarını ve abisini de peşinde maceraya sürükler. Neşe ’nin abisine ise Berk Coşkun hayat vermektedir. Neşe ’nin abisi her daim kardeşinin yanında olan ve onu asla yalnız bırakmayan bir gençtir. Neşe ’nin bulduğu anahtar ile maceranın içine sürüklenen arkadaşlara ise Ayça Tilki ve Candeniz Göçer hayat vermektedir. Pırıl pırıl, gözlerinin içi parlayan, geleceğin oyuncuları olan gençlerin başarılı bir şekilde oynadıkları film uzun süre akıllarda kalacak sahneler ile seyircilerini bekliyor.
 

Masal Şatosu Sihirli Davet Nerede Çekildi

30 Agustos da sinemalarda yerini alan ve bir çok kişi tarafından nerden çekildiği merak edilen film Eskişehir’de çekildi. Güncel film bilgileri ise BOXoffice göre şu şekildedir.
Vizyon Tarihi: 30 Ağustos 2019
TR Dağıtım: CGV Mars D.
Şirket: NETD, DMC, WOVIE, RETROPRO
Filmin Türü: Aile
Yapım Yılı: 2019
Süre: 104 dakika
Lokasyon: 244

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy