Mavi En Sıcak Renktir 1,380

Mavi en ateşli renktir takip et, aynısı internette defa aranan filmi full altyazılı izle. Mavi en ateşli renktir hususu ve futbolcu kadrosunu jet hızında ekşi ile İmdb’de öğrenebilirsiniz.

Mavi En Ateşli Renktir Konusu
Realite ismi La Vie D ’Adele, “Adele ’nin Yaşamı” olan Mavi En Ateşli Renktir filmi, eşcinsel temas sırasında birinin karşılıksız seven bireyin neler yaşadığını en dramatik şeklinde Adele ile anlatılıyor. Film Dünya genelinde epey pozitif açıklar alsada hususu ve anlatımı dolayısı ile de epey tenkit aldı fakat ona karşın birçok yerde mükafat almayı başardı. İlklerin yaşandığı film Festivallerde yönetmen dışında oyunculara da mükafat sunarak adını henüz da duyurdu. Filmin başarısı bana göre tartışılmaz derecede iyi.

Birçok yerde genel manada filmin hususu, oyuncuları eleştireli başarıları vs anlatıyor fakat ben sizlere filmi seyreden tek şahıs olarak filmin bende bıraktığı izlenimi tesiri anlatmak istiyorum. Mutlaka filmi seyrederken epey zevk alacaksınız, o sırada insanda ne kadar iyi tesir bıraktığını tek filmden defa çoğu olduğunu ve birçok duyguyu yaşadığınızı hissedeceksiniz. Belki sizle yazdıklarım film yerine epey empati kurmadan yorumlamış olabilirim fakat izlediğinizde hem düşünce olacağımızdan o kadar defa eminim ki anlatamam !!!

Gelelim filmde epey ismi geride bıraktığımız başroloyuncudu Adele ’ye, herkes gibi sıradan tek yaşamı olan Adele okula giden tabir yerinde ise kendisi genelinde tek öğrencidir. Bu sırada başlayan film onun ilerki senelerine doğru yaşadıklarını mevzu alıyor. Mavi En Ateşli Renktir takip et filmi 3 saat süreçte Adele ’nin yaşadıklarını fakat anlatmaya çalışmıştır. Tabi vakit geçdikce bundan sonra Adele kendindeki cinsel isteğin ne olduğunu anlamış bu mevzu ile ilgili ne gerçekletireceğini düşünürken kendine bu alışma döneminde en fazla Emma yardımcı oluyor. Öylesine yardım ediyor ki onla kalmıyor hayali aşığı ona yol gösteren hoca kıvamında oluyor.

Gerçekte film de Adele epey sıradan kendisi durumunda mütevazı yaşam süren aileden gelmesi ve okul tamamlanınca öğretmen olmak arzuladığı ayrı olarak Emma ’nın onun aksina epey iyi halde tek aileden gelmesi epey sanat kabiliyeti olması ancka bu haller karşısında ona yardımcı olması bence cinsel film dışında epey ruhani hisler yaratmakda. Filmi cinsellik ile belirlenmiş tek yapıya sokmadan vermek talebi iletisi epey iyi veren tek film. Sıradan tek sevgili dışında birçok duyguyu böylece yaşayabilirsiniz. Hani bence anlatılmak dilenen eşcinsellik dışında insanların empati kurabilmeleri anlatılmaya çalışıyor. Bana göre lezbiyen LGBT filmleri arasında en iyi şeklinde vermek dilenen mesajın verildiği Mavi En ateşli Renktir filmi fazlası şahsa göre … film olarak algılanması bence epey yanlış.

Mavi En Ateşli Renktir Oyuncuları
2013 yapımı olan ve İMDB den 7,7 gibi iyi tek puan kazanan, menfaatli oyuncuları ile ilgi çeken Mavi En Ateşli Renktir Oyuncuları ise;

Adèle Exarchopoulos (Adèle)
Lea Seydoux (Emma)
Jeremia Laheurte (Thomas)
Mona Walravens (Lise)
Salim Kechiouche (Samir)
2013 senesi Roma yapımı menfaatli film, Mavi En Ateşli Renktir filmini sizler yerine derledik. Dram filmleri kategorimizden filmi izleyerek yorumlarda bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy