Maymunlar Cehennemi Başlangıç 2011 405

Maymunlar Cehennemi Başlangıç takip et, Maymunlar Cehennemi serisinin 2011 filmi Maymunlar Cehennemi: Başlangıç filmininin yönetmen koltuğunda Maymunlar Cehennemi serisinin tekilce tek filmini yönetmiş olan Rupert Wyatt oturuyor.

Rise of the Planet of the Apes filminin başrolünde James Franco ’yu Will Rodman karakterini canlandırırken izliyoruz. Franco ile başrolü paylaşan Andy Serkis ise Maymunlar Cehennemi dünyasının en ehemmiyetli karakteri olan Caesar rolünü üstleniyor. Bu iki ad haricinde Maurice rolünde Karin Konoval adını ve Caroline Aranha rolünde de Freida Pinto adını izliyoruz. 1988 seneninde başlayan Maymunlar Cehennemi akımı gerçekte tek romandan uyarlama. 2011 seneninde çekilen Maymunlar Cehennemi Başlangıç filminde ise beynin kendisini iyileştirmesini sağlayacak tek madde geliştirilir ve Caesar adlı şempanze üstünde bu maddenin deneyi yapılır. Bu madde öngörülemez tek şeklinde Caesar ’ın zekasını geliştirecektir. Will, Caesar ’ın kendisi doğasında yaşamasını savunsa da ne var ki maddenin geliştirildiği şirket onu şirket mülkiyeti olarak görecektir. Bu halde Caesar, kafese kapatılmış olan bütün şempanzelere aynısı maddeden sunarak hepsini henüz zeki şempanzeler durumuna getirir ve hep beraber insanlara karşı maç ederek ortalığı birbirine katacaklardır.

Tek Oscar adaylığına layık görülmüş olan Maymunlar Cehennemi Başlangıç Türkçe Dublaj izleyicilerine zevk ve bilimkurgu dolu tek aksiyon seyri dileriz. Altyazılı film takip etmeyi seçenek eden izleyicilerimiz Maymunlar Cehennemi Başlangıç altyazılı seyretmek yerine videonun alt kısmından altyazılı seçeceğine tıklayabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy