Müstakbel Damat 2020 Tek Parça Yerli Film İzle 1,436

Müstakbel Damat Filmi

Müstakbel Damat izle, 2020 yerli komedi filmi en yakın zamanda Netflix ekranlarından tek parça full hd izlenebilecek. Tek part filmler burada. 2020 yılı yapımı sıcacık, tazecik bir film olan Müstakbel Damat filmi komedi filmleri alanında iddialı yapımlar arasında sizlere gülme garantisi sunan bir yapıttır. Usta oyuncuların bir kez daha oyuculuklarını konuşturduğu film kısa sürede izleyicisinden tam not almayı başarmıştır. Çok sevdiği kız arkadaşı ile evlilik hayalleri kuran müstakbel damadımızın sevgilisini istemek üzere onun ailesi ile tanışmak için çıktığı yolculuğu anlatan film bir aşk hikâyesinin komik yanlarını seyircisi ile paylaşmakta.

Komefi Filmi ” Müstakbel Damat

Sema ile Hasan birbirlerini çok seven bir çifttir. Artık evlenme zamanı geldiğini düşünürler ve komik hikâyeleri başlar. Hasan sevdiği kızın ailesi ile tanışmak ve sevdiği kızı onlardan istemek için İstanbul’dan yola çıkar. Kıbrıs’a geldiğinde hayatının ona nasıl sürprizler hazırladığını aklından bile geçirmeyen Hasan’ın hayatı tamamen değişir. Çok telaşlı olduğu kadar telaş yaptığı zamanlarda ortalığı birbirine katan başrol oyuncumuz sayesinde Sema’nın ailesi hiç olmadık tuhaf durumlar ile karşılaşmaya başlar.

Komedi alanının en iyilerini buluşturan film sayesinde muazzam bir 1 saat 43 dakika yaşayacağınızdan emin olun. Başrollerinde göreceğiniz İlker Ayrık aynı zamanda yönetmenlik deneyimini bu film ile zirveye taşımıştır. Yönetmen koltuğunun da hakkını veren ünlü oyuncu kusursuz bir film ortaya çıkarmıştır. Tüm komedi severlerin büyük bir keyif ile izleyeceği Müstakbel Damat filmi Türk yapımları arasında oldukça iddialı bir yerde durmaktadır. Komediye doymanızı sağlayacak film ile iyi seyirler.

Film Oyuncuları

İlker Ayrık
Balıkesir’de 16 Ekim 1979 yılında doğan oyunculuk, sunuculuk ve yönetmenlik alanlarında başarılı bir çizgiye sahiptir. Müjdat Gezen’in kurmuş olduğu Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitim alan ünlü isim bu bölüm bitirmiş ve tv ve sinema alanlarına girmiştir. Pervasız Tiyatro’yu çok sevdiği arkadaşı Aykut Taşkın ile 2005-2006 yıllarında faaliyete geçirmişler ve birlikte güzel işlere imza atmışlardır. Kendisi evli ve aynı zamanda babadır.

Erdal Özyağcılar
1948 İznik doğumlu usta sanatçı, şehir tiyatroları sanatçısı olarak bu kurumdan emekli olmuştur. Emeklilik zamanına kadar çok sayıda film, dizide rol almış ve seslendirme çalışmalarında gayet başarılı bir yol çizmiştir. 2008 yılında Tv de en iyi erkek oyuncu ödülüne layık görülmüş ve İsmail Dümbüllü ödülünü kendisine katmıştır.

Pandemiden dolayı sinemalara çıkamayan Müstekbal Damat filmi bence yakın zamanda netflix ile izleyicileri karşısına geçeçek gibi görünüyor. Ancak filmin oldukça dikakt çektiği aşikar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.