Powder – Harika Çocuk 1995 252

Harika Çocuk filmini izleyerek geçmişe bir dönüş yaşamak isteyenler için 1995 yapımı Powder filmi şimdi full hd seçeceğiyle sitemizden izlenebilir. Harika Çocuk filmi Amerikalı yönetmen Victor Salva ’nın hem yönettiği hem de senaryosunu yazdığı bir fantastik ve gizem filmi.

Dram ögelerini de barındıran Harika Çocuk 1995 filminde Powder lakaplı Harika Çocuk karakterini Sean Patrick Flanery canlandırırken, filmde Jessie Caldwell ismiyle göreceğiniz karaktere ise Mary Steenburgen hayat veriyor. Bu ikili haricinde ayrıca Lance Henriksen, Jeff Goldblum ve Brandon Smith isimlerini de oyuncu olarak görebileceğiniz Harika Çocuk filminin konusuna bakacak olursak; şerif Barnum kırsalda yaşayan yaşlı bir kişinin ölümünü araştırmaya başlayınca, bodrumda yaşayan genç bir çocuk olduğunu fark eder. Büyükannesi ve büyükbabası tarafından yetiştirilen Jeremy dünyayı yalnızca kitaplar aracılığıyla bilmektedir ve asla aile çiftliğinden dışarıya adım atmamıştır. Buradan sonra sosyal olarak uyum sağlamakta zorlanacağı bir erkek devlet yurduna gönderilir. Pudra kadar beyaz cildinin neden olduğu garip görünüşü ve olağandışı yetenekleri olduğu için küçük kasaba halkı ondan hem korkar, hem de onunla dalga geçer. Ancak, halkın tamamı Jeremy ’ye korkuyla yaklaşmamaktadır ve bazıları onun yeteneklerle ve mucizeyle dolu bir potansiyeli olduğunu söyler.

Günümüz filmlerinden sıkılanlara hatırlanası ve tekrar izlenesi bir film olan Harika Çocuk filmini izlemelerini öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy