Rambo 5 Son Kan 207

Rambo 5 Son Kan izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle, hd izle, filmini izle, 1080p izle, online izle, 720p izle, filminin bilgileri,

 Rambo 5 Son Kan Rambo 5 Last Blood 2019 filminin konusu bir dedenin torununu kurtarma çabasını anlatır. Eski bir Ajan olan John Rambo, artık çok fazla zamanı kalmadığının farkındadır. Bu yüzden şehirden ve kötülükten uzak bir kasabada küçük bir çiftlik kurar. Bu çiftliği kurduğunda ise zaten birçok sevdiğini kaybetmiştir.

Torunu ile birlik de yaşayan John Rambo ajanlıktan istifa ederek emekli olmuştur. Kızını kaybeden John Rambo ajan olduğu için pişmandır. Çünkü ajan olduğu için kızını kaybetmiştir. En azından onun emanetine yani oğluna iyi bakmak ister. Bu yüzden annesiz ve babasız kalan torununa gözü gibi korur. Torunu bir gece şehirde partiye gider. Fakat çok zalim ve kötü bir suç örgütü torununu kaçırır. Sabah olduğunda John Rambo torunun eve gelmediğini görür. Bunun üzerine polise haber verir. Kaçırıldığını öğrenince onu kurtarmak için amansız bir maceraya atılır.

En sonunda torununu bulan John Rambo onu artık kendisinin koruyamayacağını anlar. Daha sonra ise torununa bildiği her şeyi öğretir. Bu sayede torunu da bir FBI ajanı olur. Bu sayede kendini koruyabilir duruma gelir. Bunun yanı sıra dedesi birkaç dil daha öğretmiştir. Daha sonra torunu dedesinin kaçırıldığını öğrenir. Bunun üzerine kimin kaçırdığını öğrenmek üzere ipuçlarını takip eder. Daha sonra devletin yardımı ile dedesini kaçıranların Meksika da bir kadın ticareti örgütü olduğunu anlar bunun üzerine dedesini kurtarmak için Meksika ‘ya gider.

Orada dedesini kurtarmaya çalışırken vurulur. Fakat ölmez. Daha sonra dedesinin vurulduğunu görür. Bunun üzerine oradaki herkesi öldürerek oradan dedesini kurtarır. Fakat dedesinin kollarında can vermesini engelleyemez. Bunun üzerine tüm örgütü yok etmek için intikam yemini eder. Bunun üzerine ajanlıktan istifa ederek sadece örgütü yok etmeye kendini adar. Örgütün liderini de öldürerek intikamını almıştır. Daha sonra eski çiftliğine dönerek bir aile kurar. Daha sonra film hüzünlü bir mutlu son ile sona erer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy