Taylor Swift: Miss Americana 247

Taylor Swift: Miss Americana 2020 yapımı, Taylor Swift ’in yaşamını ve dönüşümünü anlatan tek belgeseldir. 8.0 IMDB puanına sahip Taylor Swift: Miss Americana tahminen tek buçuk saat süren tek yapım ve Lana Wilson doğrulusunda yönetilmiştir.

31 Ocak 2020 tarihinde yayınlanan Taylor Swift belgeselinde ironik pop starın geçirdiği dönüşümü, besteci ve şarkısı olarak rolünü sebep benimsediğini ve sesinin gücünü nereden aldığını izleyeceğiz. Taylor Swift ’in yanında belgeselde gördüğümüz adlar Joe Alwyn, Jack Antonoff, Bobby Berk gibi isimler.

Sundance Film Şenliği 2020 ’nin derhal tek gün ardından seyirci karşısına çıkan belgesel film Miss Americana, gerçekte Taylor Swift ’in kendisine öz tenkit yaptığı ve kendisine olan güveninin kaynağını izah ettiği ve şeffaf davrandığı tek belgesel. Öyle ki onun ile ilgili henüz evvel açıklanmamış olan ve pek meçhul yeme sorunu, aldığı ve almaya devam ettiği psikolojik yardımlar, kariyeri parçalanma adımına gelmişken hayat sürdürdükleri, anlattıkları ve işlerin görünmeyen suratı dahil birçok şeyi anlatan tek yapım olmuş.

Taylor Swift: Miss Americana isimli belgesel filmin muhtevanına bakacak olursak; kısacası Swift ’in yaşantısının çoğunda iyi kız olarak görünmek yerine defa çok çabaladığını ve tabiri caizse takıntılı olduğunu, yeme bozukluğunun ardındaki nedenleri, Reputation isimli etkin albümünün hiçbir devasa Grammy kategorisine dahil edilmemiş olmasına verilen reaksiyonu, şarkı yazmada her ne kadar iyi olsa da, her yeni şarkıyla üstünde meydana gelen manevi ve dışsal baskıyı, Kanye West vakasını ve cinsel istismar davası dahil Swift ’in yaşamına ilişkin birçok vakanın iç yüzünü görüyoruz.

Taylor Swift ’in yaşamına kendisi gözlerinden bakmak dilerseniz, Taylor Swift Miss Americana belgeseli altyazılı izleyicilerine güzel tek seyir dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy