The Wrong Missy – Yanlış Missy 2020 165

The Wrong Missy, Türkçe adıyla Yanlış Missy filmi Netflix yapımı bir romantik komedi. Komedi yanı daha ağır basan 2020 filmi The Wrong Missy ’nin yönetmen koltuğunda Tyler Spindel oturuyor.

Yanlış Missy filminin senaristleri ise Kevin Barnett ile Chris Pappas. ABD yapımı The Wrong Missy filminin başrollerinde Tim Morris karakterini David Spade ve Missy karakteriniyse Lauren Lapkus canlandırıyor. Filmde ayrıca Nick Swardson ve Geoff Pierson isimlerini de görüyoruz.

The Wrong Missy, nam-ı diğer Yanlış Missy filminin konusuna göre Tim Morris hayallerindeki kadınla tanışır, bir akşam boyunca uzun sohbetler ederler. Telefondan mesajlaşmaya devam ederler ve ilişkileri farklı bir boyuta gelir. Aradığı her şeyin bu kadında olduğunu düşünen Tim onu şirketinin hediyesi olan bir ada tatiline davet eder. Ancak uçağa binince yanına bambaşka biri oturur. Bir defasında korkunç geçen eski bir blind date ’ine yanlışlıkla mesaj atmıştır ve yanlış Missy ada tatili için davetini almıştır. Tim bütün tatili yanlış Missy ile geçirirken zamanla onun aslında eğlenceli biri olduğunu düşünmeye başlayacaktır.

Yanlış Missy Türkçe Dublaj izleyecek herkese keyifli saatler diler, yine bekleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy