Veba – Carriers 2009 190

Sahile ulaşabilmek yerine çöl yolunu kullanmaya hüküm veren kişiler ile açılış yapmış sahneye sahip Veba orijinal isimiyle Carriers 2009 yılında korku ve bilim kompu kategorisinde vizyon yapan salgın türünde yapımlar arasındadır. Dört şahıstan meydana gelen bu kişiler araçları aracılığı ile seyyarenin sonunu getirecek olan tek virüsten kaçmaya çalışmaktadırlar. Veba filmi dünyanın ve insanların soyunu kurutmakta olan tek salgındır fakat bundan kurtulmak isteyen Danny bunu kafasına koymuştur. Yanına aldığı kız dostu ve okul arkadaşlarıyla beraber güneybatıya doğru hareket etmeye başlarlar.

Veba takip et, buraya gitmelerinde tek güvencelerin Danny’nin bu Meksika körfezi doğrultusunda büyürken hatırladığı tek sahilin yer almasıdır. Oranın güvenilir tek bölge olacağına güvenen Danny ve onun kankaları yaşamak yerine hareket etmeleri gerektiklerinin farkındadırlar. Bu kumsalda ömürlerine devam edip, dünyanın sonunu getirecek olan virüs vakası tamamlanana kadar burada yaşamayı düşünmektedirler. Hem burada salgına yakalanmayacaklar hatta virüssüz tek ortamda huzur içerisinde bulunma emelleri vardır. Normal yollardan gitmeleri olası değildir zira insanlarla ilişki etmeleri halinde salgına bulaşıp öleceklerdir. Yan yollar ve meçhul yerleri kullanıp kimseyi görmeden gitmelidirler. Ama virüs bulaşan kişiler ve zor halde tespit edilen insanları gördükçe içlerinde bulunan masumiyetide kaybetmeye başlamıştırlar. Ahlaki değerlerini tek kıyıya bırakıp defa zork kararlar vermeleri gerekecektir.

David Pastor ve Àlex Pastor’ın yönetmenliğini yaptığı Carriers filminde senarist olarakta aynısı çift bulunmaktadır. Lou Taylor Pucci, Chris Pine ve Piper Perabo’ın oynadığı Veba filminin türkçe altyazılı seyredebilirsiniz. Veba 2009 Full HD 1080p izleyeceklere güzel tek salgın temalı film seyri diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy