Waves 2019 432

Waves 2019 izle, Waves filmi, banliyöde yaşayan ve iyi niyetli olsa da baskın bir baba tarafından yönetilen bir ailenin aşk, affetme ve bir kayıp sonrasında bir araya gelebilme duygularını yaşarken onların yolculuğu anlatan bir 2019 filmi.

Waves filmi, şimdiye kadar yaptığı her filmin hem yönetmenliği, hem senaristliği hem de editörlüğünü yapmış olan Trey Edward Shults tarafından yazılıp yönetilmiş. Waves filminin baş karakterlerini ise Taylor Russell ve Kelvin Harrison Jr. isimlerinde iki oyuncu üstleniyor. Russell, Emily rolüne hayat verirken, Harrison Jr. da Tyler karakterini canlandırıyor. Ayrıca Ronald karakterine Sterling K. Brown ve Catharine rolüne de Renee Elise Goldsberry hayat vermiş. Waves filmi, en çok daha önce de ödüller almış olan Trey Edward Shults isminin eseri olduğu için dikkat çekiyor ve filmde pek çok derin duygunun, ikili ve aile ilişkilerinin, hatta sosyal sorunların irdelenmesiyle de iyi övgüler alıyor.

Waves filminin konusuna göre Güney Florida ’da banliyö kesimlerinde yaşayan bir Afrikalı-Amerikalı ailenin yaşamını yakından izliyoruz. Ailenin oğlu Tyler güreşte çok iyi bir çocuk ve ailenin kızı ise sessiz ve tatlı tiplerden. Ailenin babası ise çocuklarına karşı inanılmaz sert ve baskıcı, çünkü siyah bir ailenin başarısının bedelinin de her zaman büyük olduğunun farkında. Ailenin annesi ise tıp alanında görev yapan, empati kurabilen bir ebeveyn. Waves filminin devamı ise izlenip görmelik bir film. kalbe ve duygulara hitap eden yoğun bir film olan Waves iki saat kadar sürüyor.

Waves 2019 izleyicileri için güzel bir seyir olmasını dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy