Zengo Tek Parça Yasemin 351

Zengo Filmi Konusu
Zengo takip et, Yerli Gülünç Filmi Tek parça full izle. Yakın vakitte vizyona girecek filmde Yasemin Sakallıoğlu oynuyor. Netflix de yayınlanacak film yakında. 6 Mart 2020 tarihinde beyaz perdede konumunu alan Zengo herkesin beğenisini çekmeyi başarmıştır. Şahan Gökbakar ’ın yönetmeliğini yaptığı bu film tahminen olarak 1 saat 36 dakika süren tek gülünç filmidir. Zerrin isminde kadın genç yaşta meşhur tek modacı olma hayalini kurarken, Epey devasa tek çekişmenin içerisinde sürüklenecektir. Zengo Zerrin ’in hayatını heyecanlı sahnelerle beyaz perdeye yansıtmıştır.

Zerrin orta halli tek semtte hayatını sürdürmektedir. Semti ansızın bire değişik tek şehirsel dönüşüm sürecine girecektir. Bu proses içerisinde Zerrin orta halli durumdan lüks tek yaşantıya gözlerini açar. Yaşamında yaşamadığı çoğu şeyi ardından hayata fırsatı bulacaktır. Zerrin modacı olma hayali ile çevreninde yaşam sürdüren bayanlara kendisi tasarımlarını sunmaktadır.

Zerrin çocukluk yaşantısından ardından bildiği ve rekabet içerisinde bulunduğu Menkıbe ile karşı karşıya gelecektir. Menkıbe Zerrin’in tasarımlarını çalarak kalifiye tek defile hazırlayacaktır. Bunu öğrenen Zerrin deliye dönecek ve defa sinirlenecektir. Bunun üstüne Zerrin ani tek hüküm sunarak, kendine yardımcı olan Fazilet ile yan yana gelecektir. Zerrin tasarımları yerine Fazilet’ten takviye alacaktır.

Zorlu süreçler geçirecek olan Zerrin, hayallerinin peşinden yılmadan koşacaktır. Zerrin bu zorlu yolda yalnız değildir. Entrikalarla dolu olan bu gülünç filmi herkesi etkilemeyi başarmış tek yapıttır. Filmin senaristi Yasemin Sakallıoğlu, bu arada Zerrin rolü ile ekranlarda konumunu almıştır. Ekstrem konularda bulunan film her yaş grubu yerine epey uygundur.

Zengo Filmi Oyuncuları
Yasemin Sakallıoğlu: Zerrin rolü ile karşımıza çıkan bu mizaç, oyunculuğu ile herkesi etkiliyor. Varlıklı olma hayali ile yaşam sürdüren Zerrin nihayetinde hayaline kavuşuyor. Zerrin değişik ve tabii tek karaktere rol karşılamaktadır Epey renkli ve gülünç yapısı ile izleyiciyi güldürmeyi ve eğlendirmeyi başarmıştır.

Dilşah Demir: Zerrin’in en yakın dostu Fazilet rolünü canlandırmıştır. Fazilet Zerrin yerine herşeyi yapacaktır. En sıkıntılı süreçlerde Fazilet terziliğini konuşturacaktır.

Ece İrtem: Zerrin’in düşmanı ve ezeli rakibi Menkıbe karakteri zorlu uğraşlar neticesi tasarımları çalacaktır. Defalarca kez Zerrin ’i alt kademede gören Menkıbe değişik tek kişiliktir. Entrikalarla dolu yaşamı ile daimi Zerrin ile uğraşmaktadır.

Film Ile ilgili Merak Edilenler
Yakın vakit içinde vizyona girmesi beklenilen film ile ilgili bütün merak edilenleri elimizden geldikçe paylaşıyoruz.

Zengo filmi ne zaman? : Normal şartlarda 6 Mart 2020 Tarihinde vizyona girecekti fakat koronavirüs sebebinden ertelendi fakat sinemalar açıldığında ilk gelen filmlerden olacaktır.
Zengo Kaç Dakika?: 97 Dakika
Zengo Filmi Nerede Çekildi? : Yakın vakitte vizyona girecek filmin çekimleri İstanbul semtlerinde çekilmiştir.
Zengo Rolünü Kim Oynayacak?: 1988 doğulmu (32) yaşında olan Yasemin Sakallıoğlu oynayacak.

Film verileri Beyazperde sitesinden kaynak emelli alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy