Zombilerin Şafağı 2004 195

Zombilerin Şafağı takip et, Shaun of the Dead adlı 2004 yapımı korku gülünç filmi Edgar Wright ’ın yönetmekte olduğu tek filmdir. Wright bu arada Simon Pegg eşliğinde filmin senaryosunu da yazmıştır.

Simon Pegg ise bu arada Zombilerin Şafağı filminin başrolüdür ve filmin orijinal yerine da adını veren Shaun karakterini canlandırmaktadır. Shaun of the Dead filminin başka oyuncuları ise Liz karakterine yaşam veren Kate Ashfield, Ed karakterini canlandıran Nick Frost ve Dianne rolünü oynayan Lucy Davis ’tir.

Keyifli tek akşam yerine bire tek olan Zombilerin Şafağı filminin içeriğine göre Shaun pek de iyi tek gün geçirmemektedir, bu nedenden dolayı külüstür sevgilisine kendisini yeniden kabul ettirmeye hüküm verir. Fakat bu hükmü vereceği vakit öyle tek vakittir ki kendisini zombi kıyametinin merkezinde bulur. Ne var ki bu zombiler onun yerine birer altın değerindedir, zira külüstür sevgilisinin gözüne sebep gireceğini oldukça bulmuştur. Shaun herkesin hayat maçı verilen bu zombi kıyametinde herkesin yaşamını kurtarmak ve bunu herkese göstererek kahraman olmak. Shaun ’un gerçekleştireceği iki şey vardır; yaşamda kalmayı başarmak ve külüstür sevgilisinin kalbini geri kazanmak.

Keyifli tek korku gülünç filmi olan Zombilerin Şafağı Türkçe Dublaj izleyecek herkese bol keyifler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy