Legends of Tomorrow 1.Sezon Yarının Efsaneleri 1. Sezon 2,719

Bazen insanlar tek başlarına bazı şeyleri yapamayabilirler. Bu devrede arkadaşlar araya girer. Birlikten kuvvet doğar tabiri her zaman için geçerlidir. Bazen süper kahramanlarda tek başlarına zorlukların üstünden gelemeyebilirler. Bir süper kahraman düşmanı alt edemeyebilir fakat bir çoğu farklı yeteneklerini ortaya koyduğunda altından kalkamayacakları hiç bir şey yoktur.
The Flash ve Arrow gibi iki ünlü dizinin sezon finali yapması izleyicileri çokça üzdü. Legends of Tomorrow 1.Sezon izlerken, yapımcılar telefi niteliğinde yapacakları bir Adalet birliği niteliğinde oluşturdukları bir grubu büyük bir düşmana karşı savaştıracaklardır. Kahramanlarımızın her biri yakından tanıdığımız isimler yer alıyor. Bunlar; Flash dizisinden tanıdığımız iki kardeş olan Mick Rory / Heat Wave ve Leonard Snart / Captain Cold onlara ek olarak Dr. Martin Stein / Firestorm ve Robbie Amell gibi ünlü isimler projenin başında yer alıyor. Arrow dizisinden tanıdığımız isimler ise şu şekilde; Ray / The A.T.O.M. , Jay Jackson ve Sara / Canary gibi ünlü isimler ise Arrow dizisinden gelmektedir. DC’s Legends of Tomorrow böylesine güçlü bir ekibin düşmanı ise en az bunlara denk olacak seviyede olmalıdır. Yeni bir düşman olan Rip Hunter’ın ta kendisidir.
Bu yeni düşmanın çok büyük bir özelliği bulunmaktadır. Zamanı kontrol edip, geleceği görebilmektedir. Böylesine çok özellikleri bulunan bir düşmana karşı yapılabilecek ne gibi bir yöntem olabilir ki? Kahramanlarımızın çok büyük bir plan yapıp bu çok yetenekli kahramana karşı büyük bir zafer kazanmaları gerekir. Rip Hunter karakterini ise Arthur Darvill üstlenmektedir. Yarının Efsaneleri 1. Sezon izlerken ,yönetmen koltuğunda Greg Berlanti , Andrew Kreisberg ve Marc Guggenheim gibi ünlü isimler yer almaktadır. Yapımcılığını ise Andrew Kreisberg, DC Comics, Greg Berlanti, Marc Guggenheim ve Warner Bros. Television gibi büyük şirketler yürütmüştür. Şu ana kadar belli olan oyuncu kadrosunda ise Wentworth Miller , Dominic Purcell , Brandon Routh , Robbie Amell , Victor Garber , Arthur Darvill ve Franz Drameh gibi bir çok iyi isim yer alıyor. Harika bir yaz dizisi bizleri bekliyor olacak. Dizinin ilerleyen bölümlerinde belki Arrow’u ve The Flash‘ı görebiliriz. Legends of Tomorrow 1.Sezon dizisini full hd veya 720p seçenekleriyle sitemizden HD olarak
izleyebilirsiniz. Legends of Tomorrow 1.Sezon yapımını ayrıca türkçe dublaj izlemek isteyen izleyiciler için Legends of Tomorrow 1.Sezon türkçe dublaj izle bölümünden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.
Legends of Tomorrow 1.Sezon izlerken bir problemle karşılaşırsanız veya düşüncelerinizi bildirmek için
aşağıda bulunan yorum yap yerinden bizlere yorum yapabilirsiniz.
Sizlere en mükemmel Legends of Tomorrow 1.Sezon full izle seçeneğini sağlarken bizlere bir teşekkürü çok
görmeyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy