Limitless 1.Sezon — Limit Yok 1.Sezon 4,368

Bradley Cooper ve Robert De Niro’nun efsanevi “limit Yok” filminin dizi sizlerle olacak. Uzun süredir böyle bir haberi bekleyen izleyiciler deliye döndüler. Çünkü filmin bitmesini hiç mi hiç istememişlerdi ve ben de öyle. Efsane diziler arasına girmeye aday olan bu yapım büyük bir giriş bölümüyle geleceğini söylüyor. Limitless 1.Sezonunun yapımcıları Bradley Cooper ve Neil Burger birlikte tasarladıkları bu dizinin birinci bölümünden itibaren müptelası olacaksınız şeklinde konuştu.
Bu vaatleri vermesi izleyiciyi çok daha merak içinde bıraktı. Tartışılan başka bir konu ise Limitless 1.Sezon 1.Bölümünün nasıl başlayacağıydı. Buna açıklık getiren yönetmen Neil Burger, filmin devamı şeklinde başlayacağını belirtti. Filmin son sahnesinde Eddie, bir senato olmuştu ve kariyerinin zirvesindeydi. Şimdi dizinin ilk bölümünde Bradley Cooper, başı boş ve aylak olan Brian adında bir gence hapı verir. Hapı alan Brian, hiç beklemediği bir düzeyde zekilik kazanmıştır.
Bu harika durumu değerlendirmeyi düşünürken, bir cinayette zanlı sıfatıyla karşı karşıya kalır.

Limit Yok 1.Sezon Türkçe Dublaj izlePeşindeki iki dedektifi hap sayesinde atlatmayı başaran Brian, kurtulduğunu düşünürken dedektiflerinde bu haplardan aldığını öğrenir. Bu durum hep Eddie için hem de Brian için çok zorlu günlerin işaretçisidir. 22 Eylül 2015 tarihinde sizlerle olacak olan Limit Yok 1.Sezon izleyicilerini büyük bir seri bekliyor olacak. Sayılı günlerin olduğu dizinin Jennifer Carpenter , Jake McDorman , Hill Harper ve Mary Elizabeth Mastrantonio gibi diğer oyuncuları yeteneklerini son damlasına kadar kullanmışlardır. Yabancı dizilerin merkezi olan hdfilmevreni1.co aksiyon ve gerilim dolu keyifli seyirler diler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy