Rafadan Tayfa Dehliz Macerası indir 1,023

Rafadan Tayfa Dehliz Macerası Filmi Konusu

Rafadan Tayfa Dehliz macerası izle, özellikle çocuklar için sinemada yayınlanan 2018 yapımı filmi ister full hd izle istersen indir. Yeni filmleri takip et. Animasyon filmleri genelde insanların pek tercih etmediği türde filmlerdir. Bir animasyon filminin izlenebilmesi için çok iyi olması gerekmektedir. Bu oranı belirleyen faktörler de genel olarak alınan puan ya da izleyicilerin yorumları olmaktadır.

Rafadan Tayfa Dehliz Macerası filminde Rafadan Tayfa ekibinin hikayesini izlemekteyiz. Ekibin sorunu mahallelerindeki evlerin yıkılmasıdır. Sıradan bir inşaat şirketi mahallenin evlerini kontrol eder. Mahalleli evlerinin yıkılacağını düşünerek panik içine girer. Bu yönde söylentiler iyice kulaktan kulağa yayılmaya başlar. Bu şekilde ortaya çıkan söylentiler sonucunda herkes iyice paniklemeye başlamıştır.

Bu olayda sakin kalabilen tek bir kişi vardır. O da Kuşçu Baba ’dır. Çünkü mahalle eskidir ve tarihi olduğunu düşünerek yıkılmayacağına inanır. Ama kimse ona inanmaz. Sadece Rafadan Tayfa inanır. Oysa Kuşçu Baba doğruyu söylemektedir. Yapılan araştırmalar sonucunda doğru söylediği anlaşılır. Eğer mahallenin altında yer alan denizi bulurlarsa, mahalleyi yıkılmaktan kurtarabileceklerdir. Mahalledeki evleri yıkılmaktan kurtaracaklar mı, filmi izleyince görülecektir.

Rafadan Tayfa Dehliz Macerası filminin türü animasyon ve maceradır. Film 26 Ekim 2018 yılında Türkiye ’de vizyona girmiştir. Film 91 dakika uzunluğundadır. IMDb puanı 10 üzerinden 6,4 olan filmin, Google kullanıcıları tarafından ise beğenilme oranı %93 ’tür. Beyazperde üzerinde yapılan yorumlara ve beğeni sayılarına göre de 5 üzerinden 3,3 puan almıştır ve yapılan yorumlar iyidir.

Rafadan Tayfa Dehliz Macerası Filmi Oyuncuları

Yönetmenliğini İsmail Fidan ’ın yaptığı, senaristi Ozan Civit, bestecileri Görkem Gürlevik, Ozan Çiçek, İsmail Fidan olan filmin dublaj oyuncularına yani orijinal seslerine baktığımızda;

· Hakan Coşar: 33 yaşında, sinema oyuncusu olarak çalışmaktadır.

· Şirin Giobbi: 42 yaşında, sinema oyuncusu olarak çalışmaktadır.

· Levent Kol: 43 yaşında, sinema oyuncusu olarak çalışmaktadır.

· Yağmur Sergen: 41 yaşında, seslendirme sanatçısı ve sinema oyuncusu olarak çalışmaktadır.

· Nusret Çetinel: 68 yaşında, oyuncu ve seslendirme sanatçısı olarak çalışmaktadır.

· Emine Sergen Kazbek: seslendirme sanatçısı ve sinema oyuncusu olarak çalışmaktadır.

· Aysın Işımen: seslendirme sanatçısı ve sinema oyuncusu olarak çalışmaktadır.

Filmin yapımı ISF Film Prodüksiyon tarafından yapılmış, CGV Mars Dağıtım olarak Türk dağıtıcı tarafından dağıtılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy