Luis ve Uzaylı Dostları 193

Luis ve Uzaylı Dostları filmi bir buçuk saat süren 2018 yapımı bir animasyondur. Orijinal ismi Luis and the Aliens olan Luis ve Uzaylı Dostları filminde Luis karakter olarak diğer çocuklardan farklı ve biraz da yalnız bir çocuktur.

Animasyon türünün yanı sıra aile, komedi ve macera türlerinde de kendine yer edinen Luis ve Uzaylı Dostları filminde Luis 12 yaşında evde takılan ve yalnız bir çocuktur. Bir gün Luis evdeyken pencereden bir uzay gemisinin ani hareketlerle evinin yakınındaki terk edilmiş bir benzin istasyonunun oraya indiğini görür. Koşarak bu uzay gemisinin düştüğü yere giden Luis uzaylıların gerçek olduğunu öğrenir. Bu andan sonra Luis ’in hayatı tamamen değişecektir. Luis, bu üç sevimli uzaylıya yardım etmeye karar verir. Yeni uzaylı arkadaşlarıyla birlikte uzaylıların evlerine dönebilmesi için büyük bir uzay gemisini arayışa çıkarlar. İnanılmaz güçlere sahip olan uzaylılar da bu yardımı karşılığında da Luis ’i yatılı okula gitmekten kurtarırlar.

Luis ve Uzaylı Dostları filminin yönetmen koltuğunda Christoph Lauenstein ile Wolfgang Lauenstein oturmaktadır. Aynı zamanda filmin senaryosunu da bu ikili yazmıştır. Filmde Luis ’i Callum Maloney seslendirirken, Armin karakterini Dermot Magennis, Mog karakterini ise Ian Coppinger seslendirmiştir.

Çocuklarla birlikte keyifle izlenebilecek animasyon macera filmi Luis ve Uzaylı Dostları Türkçe Dublaj izlemek için doğru adrestesiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy