Tea Pets – Sihirli Oyuncaklar 333

Çin yapımı animasyon filmi Tea Pets, Türkçe isimiyle Büyülü Oyuncaklar filmi IMDB ’den 5.6 puan almış, tek buçuk saat uzunluğunda tek yapım. Büyülü Oyuncaklar filmi animasyon ve serüven türlerinde yer alıyor.

Büyülü Oyuncaklar 2017 yapımı animasyon filminin hem yönetmen hem senarist koltuğunda Gary Wang oturuyor. Tea Pets filminin karakterlerinden Xiao Xiang ’ı Guanlin Ji seslendirirken, Nathan karakterine ise Jason Kesser sesiyle yaşam veriyor. Tea Pets, başka bir deyişle Büyülü Oyuncaklar filminde çay seven kişilerin baht tılsımları olarak değerlendirdiği, kilden yapılmış biblolar ateşli çay suyu dökülünce renk değiştirirler. Fakat biri renk değiştirememektedir. Tek çaycı dükkanında yaşam sürdüren ve renk değiştiremeyen Atang, küçücük robot arkadaşıyla beraber bu vaziyeti düzeltecek ve yazgınını değiştirebilecek tek yola koyulurlar.

Çin yapımı filmin yönetmeni olan Gary Wang, bu kilden bibloları gerçekte Paris ’te görüp kendisi kültürünün tek parçası olarak yaşama geçirmek istiyor. Bu projedeki “tea pet”lerin tam anlamıyla ne olduğunu görüp henüz işlek tek şeklinde tasvir edebilmeleri yerine filmin animatörleri de bu bibloların sergilendikleri yerleri ziyarete gidiyorlar. Filmde ise toplamda 160 ’dan çok animatör misyon alıyor.

Büyülü Oyuncaklar Türkçe Dublaj izleyecek bütün animasyon severlere eğlenceli seyirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy