New York ’ta Yağmurlu Bir Gün 833

New York’ta Yağmurlu Bir Gün Full izle, A Rainy Day in New York filmi Woody Allen’ın son filmi olarak karşımıza çıkan 2019 yapımı bir romantik komedidir. Timothée Chalamet ile Elle Fanning’in iki genç sevgiliyi canlandırdığı New York’ta Yağmurlu Bir Gün, Manhattan, New York’ta geçmektedir.

New York’ta Yağmurlu Bir Gün Türkçe Dublaj Hd izle

Bir buçuk saat süren Woody Allen filminde, senarist de yönetmen de Allen’ın kendisidir. Chalamet ve Fanning gibi iki genç ve yetenekli oyuncu haricinde diğer ünlü oyuncular arasında ise Selena Gomez’i, Jude Law’u, Liev Schreiber’ı görmekteyiz.

New York’ta Yağmurlu Bir Gün konusu nedir, ondan da bahsedelim: Yardley College isimli okulda okuyan Gatsby ile kız arkadaşı Ashleigh gayet iyi bir ilişki sürdürmektedirler. Ashleigh, kült yönetmen Roland Pollard ile kısa bir röportaj yapma fırsatı yakalar ve bunun için de Manhattan’a gitmesi gerekmektedir. İki sevgilinin hayali olan Manhattan’da hafta sonu kaçamağı yapmaya karar verirler. Ashleigh röportaja gider, ancak tanıştığı ünlülerle zaman geçirirken ardı ardına başka olaylarla ilgilenir ve artık Gatsby’yi umursamaz ve film yıldızıyla birlikte görülmeye başlar. Bir saatlik olan röportaj bambaşka bir şeye dönüşüp Gatsby’nin bütün hayallerini yıkacaktır.,

Woody Allen son filmi izlemek için New York’ta Yağmurlu Bir Gün filmini 1080p Full HD donmadan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy