Sausage Party – Sosis Partisi – Türkçe Dublaj Animasyon İzle 1,614

Sosis Partisi filmi izleyicileri, orijinal ismi Sausage Party olan 2016 yapımı bir animasyon filmini seyredecekler.

Sausage Party Türkçe dublaj full izlemek isteyen herkes, bu filmi sitemizden yüksek kaliteyle tek parça izleyebilir. Sosis Partisi filminin yönetmeleri olarak sektörde bilinen Greg Tiernan ve Conrad Vernon isimlerini görmekteyiz. Filmin seslendirmesini yapan başroller ise Seth Rogen ve Jonah Hill gibi adını pek çok animasyon ve komedi filminde görebileceğiniz isimlerdir.

Sosis partisi filmi aslında marketteki pek çok ürünün önce seçilmek için can atması, ancak eve gittiklerinde aslında ne için kullanıldıklarını anlayan bir dizi gıda ürününü konu alıyor. Olayın geçtiği Shopwell marketinde, ürünlerin gitme zamanları gelene kadar mutlu olmalarını sağlayacak bir kod mevcut. Bu sayede süpermarketteki yaşamlarını mutlu bir şekilde sürdürüp bir müşteri tarafından seçilip eve götürülmek üzere alındıklarında ise daha mutlu olacaklarını sanıyorlar. Sosis Frank ile arkadaşı Bun asla satın alınamayacakları bir alandan reyona gitmek için inanılmaz çaba gösterirler. Bir gün bir müşteri tarafından alındıktan sonra sosis Frank hem kendi hem de arkadaşlarının var oluşunun asıl anlamını öğrenecektir. Öğrendiği şey sonrasında diğer gıda ürünü arkadaşlarını da toplayıp insanlara karşı bir isyan başlatacaklardır.

Animasyon filmleri izlemeyi seviyorsanız sitemize göz atmayı unutmayın. Sizi Sausage Party filmini dublaj seçeceğiyle izlemeye davet ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2024 HD Film izle, Full HD izle - WordPress Theme by WPEnjoy